Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Akcja #YEStemMamaBezFiltra to kreatywny konkurs z okazji Dnia Matki, w którym zachęcamy kobiety do podzielenia się tym, jak wygląda ich macierzyństwo bez upiększeń i lukrowania. Swoje historie mogą opisać pod postami konkursowymi w social mediach marki YES, na Facebooku i Instagramie.

Najbardziej kreatywne zgłoszenia zostaną nagrodzone piękną biżuterią YES z najnowszych kolekcji: złotym naszyjnikiem ForgetMeNot, złotymi kolczykami La Prima Shine oraz pozłacanym naszyjnikiem i dwiema zawieszkami Love Story. 

Do każdej nagrody zostanie także dołączone książka Karoliny Sulej „Ciałaczki. Kobiety, które wcielają feminizm", ufundowana przez Wydawnictwo Znak. 

Konkurs trwa od 5 do 22 maja, a jego rozstrzygnięcie nastąpi dokładnie w Dzień Mamy, czyli 26 maja 2022 roku. 

embed

Kolekcja VINTAGE ROSE

Kolekcja Vintage Rose to nowe spojrzenie na ikony sztuki jubilerskiej. W subtelny sposób nawiązuje do stylu vintage bogatą, ozdobną oprawą, jednocześnie sięgając po zaskakujące unikatowym blaskiem połączenie morganitów i różowego złota.
To biżuteria, w której zakochałaby się współczesna Maria Antonina.

embed

W kolekcji Vintage Rose jest miejsce dla wrażliwych księżniczek, delikatność i romans, którego jeszcze nikt nie napisał. Stwórz własną bajkę o miłości w wyjątkowym stylu.

Kusząca, czarująca, romantyczna i zmysłowa!

embed

Morganit i diamenty. Różowy, nowy symbol miłości w otoczeniu kamieni zakorzenionych w tradycji. To połączenie pobudza wyobraźnię i otwiera nowy rozdział w historii wyznawania uczuć. Morganit nazywany jest kryształem serca, jego urocza barwa wyzwala romantyczny nastrój. Urzeka brzoskwiniowo-różowymi odcieniami i idealnie oddaje miłosne wibracje. Ten symbol bezwarunkowej miłości to kamień dzisiejszych zakochanych. Biżuteria z morganitem jest nowym wyznaniem miłości.

Miłość w kolorze różowym

embed

Pierścionki zaręczynowe z różowym kamieniem to doskonała alternatywa dla tradycyjnych wzorów. Delikatny, zmysłowy kolor w świadomości zakochanych zyskał symboliczne znaczenie. Popularność różowych kamieni w zaręczynowych pierścionkach stale rośnie, także za księżniczki Eugenii. Idąca własną drogą wnuczka królowej Elżbiety II została obdarowana spektakularnym pierścionkiem zaręczynowym, który łączy klasykę godną rodziny królewskiej z nadzwyczajnym, pełnym lekkości stylem.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.