Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu
embed

Solar Kolekcja Limitowana

Już za kilka chwil wiosna. Polska marka Solar, limitowaną kolekcją na wiosnę i lato 2022, pomaga wkroczyć w nową porę roku z lekkością, a jednocześnie pewnie patrząc przed siebie. Kobieta Solar, wyłaniająca się z limitowanej kolekcji, jest przebojowa i niezależna. Reprezentuje ją topmodelka Marta Dyks, która w sesji zdjęciowej promującej limitowaną kolekcję, zachwyca ekspresyjnością i zaraża entuzjazmem. Pokazuje, że ma w sobie dużo siły, by iść przez życie z podniesionym czołem, a ubrania Solar ją w tym wspierają, zapewniając największy komfort.

embed

Solar Kolekcja Limitowana

W limitowanej kolekcji Solar zadbało o wygodę. O nieskrępowane ruchy dbają spodnie palazzo z szerokimi nogawkami i długimi rozcięciami po bokach, kimona, oversizowy garnitur oraz biała koszula i sukienki o luźnych krojach. Poczucie lekkości zapewniają też materiały, jak choćby zwiewne wiskozy czy bawełna typu paper touch. Elegancji całości dodają żakard i ażur.

 
 

Dopamine dressing

Limitowana kolekcja Solar to odpowiedź na nurt dopamine dressing, czyli budowania dobrego nastroju za pomocą mody. Dobór krojów, kolorów i materiałów, ale też możliwość dowolnego zestawiania elementów, pozwala odnaleźć dla siebie najwłaściwsze rozwiązania i odnaleźć własną ekspresję. W limitowanej kolekcji polska marka postawiła na klasyczne kolory: biel i czerń, ale przeplata je soczystą czerwienią i charakternym kwiatowym wzorem, będącym wynikiem nieoczekiwanego połączenia czerni, błękitu i koralowych detali.

embed

Solar Kolekcja Limitowana

Pełna dowolność

Budując stylizacje w nurcie dopaminę dressing nie musimy kierować się klasycznymi zestawieniami kolorystycznymi, możemy dowolnie eksperymentować, a elementy limitowanej kolekcji świetnie się do tego nadają. Ważne jest jedno – mamy czuć się w ubraniach dobrze i wygodnie. Pod czerwoną marynarkę o męskim kroju można włożyć czarną bluzkę, by nadać całości energetycznego charakteru.

embed

Solar Kolekcja Limitowana

Można postawić też na klasyczne połączenia. Wybrać oversizową białą koszulę i zestawić ją z czarnymi, wiskozowymi spodniami typu palazzo, gdy będziemy chciały czuć się elegancko, a jednocześnie lekko i niezbyt zobowiązująco. Modowe dylematy pomogą rozwiązać wiosną i latem kimona i sukienki. Kimona świetnie będą pasowały do dżinsów, ale równie dobrze będzie można zestawiać je z eleganckimi spodniami. Kwieciste czy geometryczne wzory sprawią, że nie trzeba będzie nawet eksperymentować z dodatkami, by stylizacja robiła wrażenie. Zadbają też o to sukienki – zarówno ta w kwieciste wzory, jak i cała w bieli, z ażurowego materiału.

Na każdy dzień i na każdą porę

Limitowana kolekcja Solar zapewnia komfort posiadania właściwej stylizacji na każdy dzień i porę dnia. Skupia się jednocześnie na ekspresyjności i energetycznej mocy kobiety. Ten klimat doskonale oddaje topmodelka Marta Dyks w sesji zdjęciowej, promującej limitowaną kolekcję. W kampanii wyłania się kobieta przebojowa i niezależna, która z lekkością, uśmiechem i pewnością siebie patrzy przed siebie. Właśnie taka kobieta Solar wkroczy w wiosnę i lato 2022.  

embed

Solar Kolekcja Limitowana

Sesja zdjęciowa wyprodukowana przez agencję Warsaw Creatives powstała w myśl hasła GO AHEAD, sugerującego nowy początek, pójście przodem z lekkością i pewnością siebie. O dynamiczne kadry zadbała Lola Banet. Minimalistyczne tło zdjęć podkreśla wyrazistość projektów oraz płynące ze zdjęć przebojowość i niezależność.
Kolekcja jest już dostępna w salonach Solar i na solar.com.pl.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.