Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Rado True SquareRado True Square 

Zegarki to nie tylko bardzo praktyczny element biżuterii, ale też mający istotne znaczenie z punktu widzenia budowania biznesowego wizerunku. Odpowiednio dobrane są kropką nad i eleganckiej stylizacji. Wiele mówią też o ich właścicielce, zwłaszcza jeśli stawia na odważny design, przyciągający spojrzenia.

Rado True SquareRado True Square 

Dla kobiet, które cenią wyszukane rozwiązania, chcą, by zegarek przykuwał wzrok i dawał wyraz ich odwadze i poczuciu stylu, marka Rado stworzył model True Square Open Heart. Wyróżniający się futurystycznym designem zegarek to zwrot w stronę przyszłości.

Kunszt i wyszukane wzornictwo

True Square Open Heart to zwieńczenie ponad 100-letniej historii marki Rado, słynącej z zegarków tworzonych z ceramiki high-tech z kwadratową kopertą. Rado to synonim mistrzowskiego zegarmistrzostwa. Historia marki zaczęła się w 1917 roku w szwajcarskiej wiosce Lengnau od skromnej pracowni założonej przez trzech braci: Fritza, Ernsta i Wernera Schlupów. Ich talent szybko został doceniony, a mała pracownia urosła do wielkiej fabryki. Do końca II wojny światowej stała się jednym z największych producentów mechanizmów do zegarków, a same mechanizmy – synonimem szwajcarskiej jakości. Pozwoliło to braciom podłożyć podwaliny pod kolejną wielką przygodę – stworzenie własnej marki zegarków – Rado.

Rado True SquareRado True Square 

W 1962 roku Rado wprowadziło na rynek pierwszy na świecie zegarek odporny na zarysowania - DiaStar. Wykonano go z ultraodpornego twardego metalu. Model zaskakiwał futurystycznym designem, który wkrótce stał się znakiem rozpoznawczym marki i jej kluczowym DNA. Dzisiaj Rado uchodzi za mistrza materiałów i jest uznawany za najbardziej postępowego gracza w zakresie wzornictwa na rynku.

Zegarek, który kocha skórę

True Square Open Heart to precyzja w każdym calu. Zegarek dostępny jest m.in. w czerni i bieli. Stylowy model wyposażono w obudowę 38 mm x 44,2 mm x 9,7 mm i wykonano z ceramiki high-tech. To wymagający i niezwykle trudny w obróbce materiał. Rado może szczycić się mianem mistrza, jeśli chodzi o efekty, jakie uzyskuje z ceramiki. Naukowcy Rado badają ten materiał od ponad 35 lat. Zanim z ceramiki powstaną zegarki, przechodzi ona przez szereg zabiegów, które przekształcają ją z organicznego proszku w złożony produkt o wyjątkowych właściwościach wizualnych i dotykowych.

Rado True SquareRado True Square 

Dzięki unikatowemu procesowi ceramicznemu, wykorzystującemu plazmę high-tech, zegarki Rado uzyskują niesamowity kolor, odcień i blask. Ceramika high-tech Rado jest hiperalergiczna, delikatna dla skóry, zapewniająca dużą wygodę. Przede wszystkim jednak – odporna na zarysowania. Wykonana jest z niej nie tylko tarcza, alei i bransoleta True Square Open Heart, dzięki czemu w pełni można poczuć dotyk ceramiki na skórze. To niepowtarzalne, zmysłowe i jedyne w swoim rodzaju uczucie, przenoszące komfort noszenia zegarka na zupełnie inny poziom.

Kryształy szafiru

Zegarek True Square Open Heart jest nie tylko wygodny za sprawą ceramiki, ale także dzięki swej niewielkiej wadze. Niemniej zaskakujące jest jego wnętrze. Wzrok przyciąga kwadratowa koperta. Po obu stronach obudowy znajdują się kryształy szafiru. Nowoczesny, wręcz futurystyczny design, pozwala zajrzeć do wnętrza zegarka. Para okrągłych otworów, jeden na godzinie 12, a drugi na godzinie 7, odsłania odpowiednio koło balansowe i część zespołu przekładni. Akcenty z żółtego złota dodają ogólnego blasku, sprawiając, że Open Heart promieniuje od wewnątrz. Zegarek True Square Automatic wyposażony jest w doskonale zaprojektowany mechanizm. Jego rotor, wprawiany jest w ruch wraz z ruchem ciała użytkownika.

Rado True SquareRado True Square 

Lekki, odporny na zarysowania i wygodny w noszeniu, a do tego cechujący się niebanalnym designem. Rado True Square Open Heart to zegarek, który pozwoli się wyróżnić. Można postawić na klasyczną czerń, jeśli na co dzień obowiązuje nas ścisły dress code lub wybrać biel, by zaskoczyć otoczenie i bawić się modą. Oba kolory zegarków świetnie sprawdzą się do formalnych stylizacji, ale i pozwolą nadać charakteru casualowym zestawom. Niezależnie od tego, czy zestawimy True Square Open Heart z dobrze skrojonym żakietem czy z jeansami, będzie przyciągał spojrzenia i zaskakiwał kunsztem wykonania oraz nowoczesnym designem.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.