Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Walentynki to czas na świętowanie z ludźmi, którzy Cię dopełniają – celebruj więc każdą chwilę. Nowa kolekcja zegarków Swatch celebruje miłość we wszystkich formach i wykorzystuje materiały z biologicznych źródeł, które są bardziej przyjazne dla naszej planety.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Możesz mieć dosłownie serce na dłoni dzięki trzem nowym projektom. Modele HALF <3 WHITE oraz HALF <3 RED powstały z myślą o parach, których dwa serca biją w jednym tempie dzięki miłości – nieważne, czy chodzi o zakochanych, bratnie dusze czy najlepszych przyjaciół. Miłość pełna jest wzlotów i upadków, a datownik na zegarku Love O’Clock umożliwia użytkownikowi wybór jednej z dwunastu różnych emocji towarzyszących temu uczuciu. W przypadku zakochania można stłuc zabawne, miłosne opakowanie i nosić zegarki Swatch, co będzie stanowić deklarację miłości wobec siebie samego lub drugiej osoby.

Okaż trochę miłości tej idealnej parze zegarków. Model HALF <3 WHITE New Gent jest w jaskrawoczerwonym kolorze, a HALF <3 RED New Gent to zegarek niemal całkowicie w kolorze białym.

Koperta, szkło i sprzączka w obu zegarkach zostały wykonane z materiałów pochodzących ze źródeł biologicznych. Swatch poszerza swoją figlarną ofertę o serca świecące w ciemności, które znajdują się na tarczy i opakowaniu zachęcającym do otwarcia w przypadku zakochania.

Pary, które zdecydują się na zakup dwóch zegarków z kolekcji walentynkowej, mogą wybrać specjalne opakowanie „You are the minutes of my hours" (ang. Stanowimy jedność niczym minuty i godziny), które prezentuje zegarki obok siebie.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Miłość jest jak przejażdżka na kolejce górskiej i pociąga za sobą wiele różnych emocji. Zegarek LOVE O’CLOCK Gent pokazuje dwanaście różnych stanów na datowniku – od złamanego serca po zakochanie – a czerwone serca wyróżniają się na tle białych elementów: paska, tarczy, koperty i sprzączki.

Jeśli chcesz dodać trochę miłości swojej kolekcji zegarków, to od 20 stycznia 2022 roku walentynkowa kolekcja Swatch będzie dostępna w sklepach stacjonarnych i online. Cyfrowy projekt Swatch X You o sześciu różnych wzorach będzie dostępny w wybranych krajach od 21 stycznia 2022 roku.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.