Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Klubowicze o statusach Gold i Silver otrzymali 10 podwójnych zaproszeń na wyjątkowe warsztaty kulinarne zorganizowane przez markę CCC. Uczestnicy zostali podzieleni na cztery zespoły, by pod przewodnictwem ulubionych influencerów stanąć do walki o najlepszą zimową potrawę. Na czele drużyn stanęli - Joanna Horodyńska (drużyna Gino Rossi), Iga Ofelia Kreft (drużyna Jenny Fairy), Jacob Kosel (drużyna Lasocki) oraz Mariusz Jakubowski (drużyna Sprandi).

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Warsztaty poprowadziła najlepsza kulinarna mentorka - Daria Ładocha, która również na żywo relacjonowała przebieg wydarzenia w sieci. 

Materiał prasowyMateriał prasowy 

W trakcie eventu każdy z influencerów wybrał swoje propozycje do świątecznego prezentownika CCC, który zaprezentowano widzom w trakcie transmisji na Instagramie. Podczas relacji live, obserwatorzy mogli nie tylko zaczerpnąć modowych inspiracji i śledzić przebieg kulinarnych zmagań, ale również wziąć udział w wyjątkowych konkursach. Na zwycięzców czekały świąteczne niespodzianki, w tym zapas butów CCC na cały rok!

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.