Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Mali pomocnicy Świętego Mikołaja nie mogą się doczekać Gwiazdki. Pieką pierniczki, pakują prezenty, ubierają choinkę. Do wspólnej zabawy zapraszają rodziców, bo przecież w Święta każdy może znów poczuć się dzieckiem.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Atmosferę Gwiazdki – beztroski, radości i spontanu – doskonale oddaje kampania CCC „Czas, by być razem". Sesja pozwala przenieść się do świata fantazji znanego najmłodszym widzom z bajek Disneya.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Na zdjęciach z sesji wykorzystano przeskalowane dekoracje – ogromne bombki, łańcuchy i prezenty. Wielobarwne motywy świąteczne komponują się z butami z kolekcji CCC, która powstała we współpracy z Disneyem.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Lakierowane martensy, sneakersy zapinane na wygodne rzepy, trampki sięgające kostki – o tych butach dzieciaki marzą na zimę.

Głównym bohaterem kolekcji jest oczywiście Myszka Miki. Idol wymyślony przez Walta Disneya prawie sto lat temu pojawił się na butach zdobionych dodatkowo wzorem w panterkę, zeberkę albo groszki.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Mali fashioniści mogą też wybrać buty z ukochaną Mikiego, Myszką Minnie. Spodobają im się również różowe trapery z kotkiem z animacji „Aryskotraci" z 1970 roku. Te kultowe postaci rozbudzają wyobraźnię kolejnych pokoleń dzieci na całym świecie. Łączą ponad podziałami, bo kochają je wszyscy, niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania i upodobań.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Oprócz charakterystycznych motywów z bajek buty dla dzieci są też zdobione słodkimi detalami: kolorowymi sznurówkami, kokardkami i odblaskowymi panelami.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Zdjęcia: Dominika Woj
Modelka: Leoś, Uliana, Anne, Julian / Moon Kids
Stylizacja: Kasia Łaszcz
Makijaż i włosy: Anna Słowińska
Scenografia: Ula Kaczmarek
Produkcja: Ładne Bebe

Kolekcja Disney jest już dostępna w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.