Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Jesień rozpoczęła się w Warszawie wyjątkowo gorąco. W sobotę na lotnisku Bemowo odbył się jedyny w tym roku koncert Maty promujący drugą solową płytę rapera „Młody Matczak".  Koncert cieszył się ogromnym zainteresowaniem miłośników rapu i zgromadził tłum około 40 tysięcy fanów i fanek Michała Matczaka, którzy na żywo usłyszeli jego największe hity, jak: "Patoreakcja", "Papuga" czy „Kiss Cam". Na scenie pojawili się również goście specjalni: Young Leosia, Quebonafide i Malik Montana. 

Materiał prasowyMateriał prasowy 

W tym wyjątkowym wydarzeniu uczestniczyła marka CCC. Na terenie płyty lotniska stanęła specjalna strefa Sprandi, którą odwiedziły tłumy fanów młodego rapera. W strefie Sprandi uczestnicy koncertu mieli okazję stworzyć oryginalne, customizowane T-shirty z logo marki oraz ozdobić obuwie sportowe Sprandi. Dodatkową atrakcją była możliwość wykonania zmywalnych tatuaży. 

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Całość ozdabiała efektowna scenografia odwzorowująca klimat spotu reklamowego Sprandi Always Right. W charakterystycznym dla kampanii oldschoolowym samochodzie zaparkowanym na kalifornijskiej stacji benzynowej odwiedzający mogli wykonać pamiątkowe zdjęcia. 

Na spragnionych czekały automaty z wodą Sprandi. Puszki z zimnym napojem były również rozdawane zgromadzonym na płycie lotniska. 

Materiał prasowyMateriał prasowy 

W wydarzeniu wzięło udział duże grono influencerów i przyjaciół marki Sprandi. Wśród nich znaleźli się Szindy, Iga „Ofelia" Kreft, Baginsky, Jefre I Am, Przekosa, Lena Moonlight, Julie Borawska, Maks Behr czy Jan Wieteska. 

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.