Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Top modelka, ikona stylu i influencerka (prawie 17 mln fanów na Instagramie) jest stałą bywalczynią canneńskiego czerwonego dywanu, należy do grona Aniołków Victoria’s Secret i występuje na okładkach międzynarodowych edycji „Vogue’a". Od lat zajmuje wysokie miejsce w prestiżowym rankingu models.com. Teraz została twarzą najnowszej kampanii Sprandi. Utrzymana w nostalgicznym klimacie lat 90., nawiązuje do kultowej reklamy z udziałem Cindy Crawford. Hill w filmie reklamowym nosi ubrania i dodatki Sprandi, które pokochała też poza planem. Na profilu supermodelki na Instagramie można już znaleźć zdjęcia w sportowych stylizacjach rodem z kampanii.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

W filmie towarzyszy jej przystojniak Matthew Noszka. Aktor (na ekranie można go było oglądać, m.in. w netfliksowej komedii romantycznej „W śnieżną noc"), model i sportowiec polskiego pochodzenia, tak jak jego partnerka z planu, ucieleśnia ideał lat 90. XX wieku. Postawny, wysportowany, z zawadiackim uśmiechem, z powodzeniem mógłby zagrać w jednym z przebojowych seriali dla nastolatków, choćby w „Beverly Hills 90210".

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Noszka ma już na koncie kampanie Calvina Kleina, Moncler i Versace. Nie ogranicza się jednak do pracy w modzie. Jako fan sportu stworzył autorską aplikację promującą aktywność fizyczną. Prezentuje w niej sprawdzone zestawy ćwiczeń, zdradza szczegóły swojej diety i pozwala użytkownikowi śledzić postępy. Jego pasją są także wyścigi. W Los Angeles założył drużynę 412Motorsport Racing. W życiu prywatnym znalazł szczęście u boku aktorki Inann Sarkis, którą można oglądać w filmach z serii „After". Razem wychowują kilkumiesięczną córkę. Rodzina Noszki pochodzi z Polski – jego pradziadek Józef przypłynął do Nowego Jorku z Europy na początku XX wieku. Dziadek Stanley był utytułowanym koszykarzem, tak jak Matthew, który należał do szkolnej drużyny.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Kolekcja Sprandi jest już dostępna w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Zdjęcia i reżyseria: Charlotte Wales
Modele i modelki: Taylor Hill (@taylor_hill), Matthew Noszka (@matthew_noszka), Marie Teissoniere (@marie_teissonniere), Florence Clapcott (@florence_clapcott), Mehdi Douache (@mehdidouache), Alva Claire (@alvaclaire), Timothe Denakpo, Karlotta Henke , Stefan Diepenbrock
Stylistka: Claudia Sinclair
Scenografia: Alexander Bock
Makijaż: Vanessa Bellini
Włosy: Christian Eberhard
Muzyka: Andrew McDonnell
Tekst piosenki: Liz Armstrong
Marketing Director: Katarzyna Krawczyk / CCC
Art Director: Maria Mastalerz / CCC
Produkcja: Bartosz Majkowski / CCC
Dom produkcyjny: Visual Crafters

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.