Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Urban Legends – miejskie legendy streetwearu w ofercie CCC

Streetwear nie miał czasu wzlotów i upadków – ciągle płynie na tej samej fali, reinterpretowany przez kolejne pokolenia. Uwielbiamy sięgać do inspirujących lat 90., łącząc je ze współczesnymi akcentami, dlatego klasyka zawsze będzie nam bliska. Stąd dopasowanych kompletów dresowych nie nosimy już tylko na treningi, spacery z psami, szybkie wyjścia do sklepu, ale traktujemy je, jak najlepsze uniformy. Do oversize'owych bluz i kolarek zakładamy rzucającą się w oczy biżuterię, na wieczorny wypad ze znajomymi szykownie połyskującą bluzę z trzema paskami, a na letnie festiwale - najbardziej kolorowy dres, jaki uda nam się skompletować. Wszystko zależy od tego, jak chcemy się wyrazić. Ale niezależnie od tego, czy jesteśmy w teamie basicowych outfitów, czy eklektycznych looków, łączy nas jedno – uwielbiamy sięgać po legendarne marki.

 

Dobrze o tym wiedząc, CCC wzięło pod swoje skrzydła 6 najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych na całym świecie marek, które od dekad tworzą historię miejskiego stylu. Od teraz w ofercie CCC znajdziecie produkty adidas, Champion, Puma, Reebok, New Balance i Vans, zaczynając od absolutnych klasyków, po najnowsze propozycje każdej z nich.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Co najlepsze – CCC wcale nie kończy na sneakersach od ulubionych brandów, a daje nam możliwość ubrania się w nie od stóp do głów, rozszerzając ofertę Reebok, Champion i Puma o ubrania i dodatki.

Gwiazdy kampanii Urban Legends CCC

Kolekcję CCC URBAN LEGENDS, w której znalazły się klasyki miejskiego stylu, zaprezentowały wyjątkowe gwiazdy świata modelingu, które inspirują rzesze fanów nie tylko swoim niepowtarzalnym stylem, ale i historiami oraz zaangażowaniem w zmianę świata na lepsze.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Są to model, muzyk i DJ Luka Issac, zaangażowana w ruch body positive modelka Naomi Shimada, model Alpha Dia, który jest założyciele Alpha Dia Foundation wspierającej dzieci z jego rodzimego Senegalu, a w trakcie pandemii także osoby w potrzebie, modelka, artystka i aktywistka Gabrielle Richardson, wschodzący raper, projektant i aktor Chris Bogaert, szwedzkie modelki Selma Paulsen i Alice Norell oraz stawiający pierwsze kroki w branży Jeanne Dumoulin i Arthur Josse. Chris Bogaert poza rolą modela, został także twórcą muzyki do kampanii kolekcji CCC URBAN LEGENDS.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Nie można zapomnieć także o niezastąpionej Ewelinie Gralak, która wystylizowała miejską sesję CCC. Jej stylizacje oraz charyzma modeli stały się doskonałą bazą dla pracy pochodzącej z Nowego Jorku fotografki Lei Wrinkler, która jak mało kto potrafi oddać miejski styl w zdjęciach.

Kolekcja URBAN LEGENDS jest już dostępna w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.