Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Dzięki dostępnym w aplikacji mobilnej opcjom klienci mogą skorzystać z usługi esize.me, przymierzać obuwie online, wyszukiwać za pomocą obrazu czy złożyć zamówienie z dostawą do domu w zaledwie 90 minut. Dodatkowo kilka miesięcy temu światło dzienne ujrzała nowa odsłona Klubu CCC, którego członkowie zyskują coraz to atrakcyjniejsze oferty.

Esize.me to darmowa usługa polegająca na stworzeniu trójwymiarowego skanu stopy, który pozwoli na wirtualne przymiarki. Wystarczy zrobić skan 3D w jednym z dwustu sklepów CCC w całej Polsce, a potem dodać go w aplikacji mobilnej lub po zalogowaniu na konto na stronie internetowej www.ccc.eu. Na jednym koncie można przechowywać skany wszystkich członków rodziny. Podczas zakupów online wystarczy wybrać odpowiedni skan, aby zobaczyć rekomendacje rozmiaru. Firma oferuje możliwość darmowego zwrotu, jeśli zakup okaże się nietrafiony.

Przy użyciu opcji Visual Search, czyli wyszukiwania obrazem, możemy w szybki i łatwy sposób znaleźć wymarzone buty, bez konieczności przeglądania wszystkich produktów w sklepie. Wystarczy zrobić zdjęcie interesującego nas produktu lub załadować je z galerii telefonu i wybrać przycisk wyszukaj. Z pomocą sztucznej inteligencji, która segreguje i filtruje całą ofertę sklepu za nas, znajdziemy najbardziej podobne do tych ze zdjęcia przedmioty, dostępne w CCC.

Z kolei dzięki bezpłatnej usłudze CCC Express kupujący online może otrzymać swoje zakupy pod drzwi już w 90 minut. Ta opcja dostępna jest już w 35 miastach.

Najwięcej korzyści z zakupów online zapewnia przystąpienie do Klubu CCC. Należy tylko zainstalować bezpłatną aplikację mobilną, dostępną w systemach Android i IOS i się zarejestrować. W klubie można otrzymać trzy statusy: Standard, Silver i Gold. Każdy klient zaczyna od statusu Standard. Posiadacz lub posiadaczka najwyższego statusu uzyska aż dziesięć personalizowanych rabatów w miesiącu, zniżki u partnerów CCC, upominki za duże zakupy, prezent na urodziny, 120 dni na zwrot bez paragonu. Do tego będzie mieć pierwszeństwo nabycia specjalnych kolekcji, raz w roku może wykorzystać trzydziestoprocentowy rabat na jednorazowe zakupy oraz będzie mieć dostęp do pięciu darmowych dostaw rocznie. Status Gold zapewnia również infolinię dla klientów VIP. Dla wszystkich członków Klubu dostępne są ekskluzywne treści w aplikacji, specjalne oferty, współpraca i porady na temat trendów.

Aplikację CCC można ściągnąć bezpłatnie z App Store oraz Google Play. Zakupy online są dostępne zarówno w aplikacji mobilnej, jak i na stronie www.ccc.eu.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.