Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Najwyższy czas dać sobie trochę przyjemności. Po ciężkim roku zasłużyłyśmy, żeby jego końcówka była pełna radości i dobrej zabawy. Trendy z ostatnich lat pokazywały, że najbardziej lubimy się bawić na „domówkach” a wszelkie gry towarzyskie integrują lepiej niż zwykła rozmowa przy kolacji. Tym tropem poszła marka Renee w swojej świątecznej kampanii, do której zaprosiła piękne i inspirujące dziewczyny. A jak zbierze się grupa fajnych kobiet, to wydarzyć może się wszystko.

embed

Ambasadorkami Renee w kampanii Renee Xmas Renee Girls są SuperStyler, Styloly, Olivka blog, Magda Swat oraz Life Catchers. Oprócz sesji zdjęciowej wypełnionej trafionymi strojami, nakręcono również teledysk świąteczny z piosenką „Daj się zainspirować na święta”. Jest jazzowo, klimatycznie i energetycznie. Trochę w stylu vintage, trochę glamour. Liderką tej niezwykłej formacji muzycznej jest SuperStyler, która zaskakuje umiejętnościami wokalnymi. Dziewczyny bawią się też trendem lip-sync, który dostarcza dużo śmiechu i na imprezie uratuje tych, którym poskąpiono talentu do śpiewu.

 

Renee pokazuje nam jak ważne są relacje międzyludzkie, to że w święta do szczęścia wystarczy po prostu być razem i że przyjaźń to kluczowa dzisiaj wartość. Kobiety powinny się wspierać, a im bardziej się różnią, tym jest ciekawiej. Każda z kobiet ambasadorek ma zupełnie inną publikę. Olivka stawia na refeleksyjne i rozmarzone zdjęcia, Magda Swat to nasza muza w paryskim stylu a od Styloly nauczymy się jak nosić się z wielkomiejską elegancją. SuperStyler energią mogłaby obdarzyć dziesięć osób, a Marta z Life Catchers zachęca do odkrywania świata, nawet jeśli miałaby to być podróż o 50 km od domu. Wszystkie są tak samo inspirujące i pokazują, że marka Renee ma w sobie uniwersalność, która odpowiada na potrzeby każdej kobiety.

embed

Świąteczne stylizacje wykorzystane w kampanii mogą być dla Was podpowiedziami, co założyć na Wigilię czy domowego Sylwestra. Dresom w tym czasie mówimy NIE! Dajmy sobie trochę radości i wybierzmy błysk, cekiny, złoto. Niech się świeci, ile może! Hasło „bling bling” powinno być Waszym drogowskazem. Wybierajcie połyskliwe materiały, ale kroje eleganckie i klasyczne. Kopertowe sukienki, delikatne przezroczystości czy dyskretnie podkreślona talia to zawsze trafione rozwiązania. Spodnie zostawcie na zwykłe dni a tym razem zdecydujcie się na spódnicę. Jeśli nie boicie się o swoją podłogę, to pozwólcie sobie na szpilki, trochę już za nimi tęskno.

embed

Jeśli jednak stawiacie przede wszystkim na wygodę, w ofercie Renee znajdziecie swetry z brokatową nitką, fantastyczne dzianinowe sukienki czy luźne baby doll dress. Wtedy można bezkarnie brać dokładkę przy stole. Opcji jest tak wiele, że każda z was odkryje tu dla siebie coś odpowiedniego. To dokładnie oddaje filozofię marki: „Taka właśnie jestem”, bo trzeba pamiętać o tym, że strój jest jednak dopełnieniem tego, kim jesteśmy na co dzień. Renee stawia na spontaniczność i zabawę, ubrania mają podkreślać osobowość a nie ją przytłaczać. Zobacz, jak robią to #reneegirls i daj się zainspirować na święta!

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.