Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Skarpety to już klasyka świątecznych prezentów. Nie ma drugiego tak praktycznego podarunku. Przydają się każdemu: partnerowi, partnerce, dzieciom i rodzicom. W tym roku będą odgrywały jeszcze większą rolę. No bo czego dzisiaj, nam, domatorom potrzeba najbardziej?

Zamiast jednak szarych, smutnych skarpetek, w te święta postaw na szalone rozwiązania. Nie do pary? Oczywiście. Polska marka Many Mornings odmieni te święta! Niepasujące do siebie skarpetki to wyróżnik, działającej już 6 lat na rynku firmy. Dwie różne skarpetki pozwalają traktować modę z przymrużeniem oka i poprawiać sobie i bliskim humor. Ale, uwaga, docenisz też ich praktyczną stronę. Jeśli w świątecznej  gonitwie jedna ze skarpet wpadnie za kosz na brudne pranie lub głodna pralka przed wigilią postanowi w tajemniczy sposób skonsumować jeden z egzemplarzy – nic straconego! Skarpetki Many Monrnings można dowolnie ze sobą zestawiać, i tworzyć własne, autorskie, bożonarodzeniowe połączenia.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera ManyMornings

Magia świąt. Daj się ponieść wyobraźni

Humoru nie zabraknie, jeśli zdecydujesz się na wyszukane podarowanie skarpet. Oczywiście, nadal możesz położyć je pod choinkę – Many Mornings pięknie pakuje skarpety, dzięki czemu to bardzo stylowy prezent. Ale jeśli chcesz zaszaleć, daj się ponieść wyobraźni. Powieś skarpety pojedynczo na kominku, a nawet choince. Obdarowani sami mogą skomponować najlepsze zestawy. Jedna skarpetka Polar Bear, druga w słodkiego cukierka Sweet XMAS? Dlaczego nie! Prezenty rozpakujcie z samego rana, nie czekajcie na gwiazdkę. Szalone skarpety będą cały dzień wprawiały w radosny, świąteczny nastrój.

Skarpetki z dobroczynną misją

Jeśli zwracasz uwagę na jakość i większe wartości, docenisz, że Many Mornings to polska marka, produkująca skarpety w Aleksandrowie Łódzkim. Rozkochała już w swoich produktach mieszkańców 28 krajów, ale nadal, dbając o najwyższe standardy, produkuje w Polsce. Do tego nieobojętna na problemy społeczne. W poszukiwaniu właściwych wzorców i celu dla codziennej pracy, Many Mornings stworzyło program o nazwie SHARE A PAIR! Ze sprzedaży każdej pary skarpet 5 proc. przekazywane jest na cele charytatywne. Marka od 2 lat funduje wyprawki dla potrzebujących dzieci i wspiera lokalne schronisko dla psów.

Flagowa akcja Many Mornings ma swoją kulminację w okresie Bożego Narodzenia. Połączone zostają konteksty: dbałości o ekologię i dialogu międzypokoleniowego. We współpracy z fundacją Dr Clown firma przekazuje maskotki-małpki na dziecięce oddziały onkologiczne. Maskotki powstają z materiałów produkcyjnych z zakładu dziewiarskiego marki. Następnie zostają wsparte umiejętnościami i zaangażowaniem seniorów. Każdy z sercem na dłoni wkłada wysiłek, wiedząc o szlachetnej destynacji wytwarzanych zabawek. Działanie, które oparto na idei less-waste, ma finał w niesieniu pocieszenia i świątecznej atmosfery tam, gdzie jest najbardziej potrzebna. Bo w Many Mornings to wiele pięknych, poranków w wielu domach.

Materiał promocjyny PartneraMateriał promocjyny Partnera ManyMornings

Materiał promocjyny PartneraMateriał promocjyny Partnera ManyMornings

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.