Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Za naszymi sukcesami zawodowymi często stoją kobiety, które nas motywowały, dopingowały i inspirowały. Kobiety, które w nas wierzyły, a czasem zawieszały nam wysoko poprzeczkę, by udowodnić - przede wszystkim nam samym, że jesteśmy bardziej nieprzeciętne, niż o sobie myślimy. Czekamy na Wasze opowieści.

Kapituła konkursu wybierze najbardziej inspirujące prace. Nagrodą główną jest wyjazd do Nowego Jorku, miasta Fearless Girl – Nieustraszonej Dziewczynki.

Prace należy wysyłać na adres: nieustraszona@agora.pl

Termin nadsyłania prac: do 31 października 2020 r., a wyniki konkursu ogłosimy 19 grudnia 2020 r. Nagrodzone prace w miarę możliwości opublikujemy.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj

Nieustraszona w pracy
CZYTAJ WIĘCEJ

#NIEUSTRASZONA W PRACY | ZNAJDŹ W SOBIE SIŁĘ I BEZ STRACHU WALCZ O TO, CO SŁUSZNE

„Wysokie Obcasy” oraz „Wysokie Obcasy Praca” wspólnie z firmą State Street Bank realizują projekt #Nieustraszona w pracy, żeby podkreślić znaczenie odwagi, siły, wyznaczania sobie autentycznych celów, konsekwencji w działaniu i wzajemnego wspierania się kobiet, które wciąż muszą walczyć o to, by na rynku pracy traktowano je na równi z mężczyznami. Poza inspirującymi Nieustraszonymi, których historie opiszemy na naszych łamach, spotkamy się z Wami w siedmiu miastach w Polsce – Katowice, Gdańsk, Łódź, Poznań, Wrocław, Kraków, Warszawa – żeby otwarcie rozmawiać o Waszych doświadczeniach w pracy i wzmacniać Was na warsztatach w budowaniu pewności siebie i wykorzystywaniu swojego kapitału. Akcji będzie towarzyszył również konkurs „Twoja Nieustraszona” z nagrodą główną w postaci pobytu w Nowym Jorku – mieście Fearless Girl.

„Mężczyźni, którzy nie lubią zajmujących ich miejsce kobiet, są powodem, dla którego potrzeba nam Nieustraszonej…” – Bill de Blasio, burmistrz Nowego Jorku

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.