Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizator zapewnia: nocleg, wyżywienie, zwrot kosztów podróży. Początek spotkania: 14 marca o godz. 13, zakończenie 15 marca ok. 15.

Podczas dwóch dni spędzonych w fabryce Gillette w Łodzi:

  • zobaczysz jedną z największych fabryk P&G na świecie
  • zostaniesz przeszkolona z narzędzi rozwiązywania problemów
  • będziesz pracować w grupach nad rozwiązaniem rzeczywistego problemu technicznego
  • poznasz i porozmawiasz z naszymi inżynierkami i menedżerkami
  • zdobędziesz perspektywę pracy Inżyniera Procesu – jak jest kreatywna, wymagająca i znacząca dla biznesu

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy do 8 marca wysłać aplikację. Liczba miejsc ograniczona.

Według Agnieszki Adamus, obecnie Dyrektor Personalnej łódzkiej fabryki Gillette i jednej z inicjatorek tego programu, ogromną wartością Future Female Leader jest kompleksowy mentoring oraz możliwość poznania innych kobiet, które osiągnęły sukces w sektorze technologiczno-inżynieryjnym.

– Zanim objęłam aktualne stanowisko, mogłam rozwijać się w wielu kierunkach i sprawować różne funkcje. Karierę w P&G rozpoczęłam jako inżynier. Później jako menedżer, zgodnie z moją pasją, miałam także możliwość rozwijania potencjału ludzi, by następnie objąć stanowisko Menedżera Działu Produkcyjnego i zarządzać prawie 400-osobowym zespołem. Nie osiągnęłabym jednak tego, gdyby nie inspirujący ludzie – zarówno menedżerowie, technicy, jak i inne osoby, z którymi miałam okazję współpracować. Dlatego też dzisiaj angażuję się w takie inicjatywy, przekazując swoją wiedzę, pasję i doświadczenie młodym kobietom u progu kariery inżyniera – mówi Agnieszka Adamus, Dyrektor Personalny P&G Gillette.

Spośród młodych kobiet, które wzięły udział w zeszłorocznej edycji, 25 proc. z nich zostało zatrudnionych, a 100 proc. oceniło warsztaty jako wartościowe i godne polecenia.

Warunki uczestnictwa:

  • zaaplikowanie online na www.pgcareers.com (Future Female Leader in Product Supply) i wypełnienie kwestionariusza online
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bycie studentką 3., 4. lub 5. roku uczelni technicznych (preferowany profil: IT, elektryka, mechanika, automatyka, produkcja przemysłowa, inżynieria chemiczna i procesu)
  • dołączenie swojego CV do aplikacji

APLIKUJ TERAZ

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.