Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Fotoobrazy czyli zdjęcia na płótnie

Wybierając motyw zdjęcia powinniśmy kierować się własnym gustem. Zdjęcia mogą być rodzinne lub można wykorzystać zdjęcie ulubionego artysty. Obrazy ze zdjęcia w sklepie internetowym Uwalls.pl to szeroka gama pomysłów, które zawsze można dopasować do swojego wnętrza. Dekoracje do domu w formie zdjęć na płótnie to niesamowity pomysł na prezent dla najbliższej osoby. Twoje zdjęcie nada jedyny w swoim rodzaju charakter wnętrzu. Taki sposób eksponowania fotografii jest niezwykle oryginalny i staje się miłą pamiątką.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Na ścianę można umieścić zdjęcia z których jesteśmy szczególnie dumni, takie które są sentymentalne lub przedstawiają jakąś wyjątkową sytuację. Widok pięknego zdjęcia, które wykonało się własnoręcznie daje poczucie satysfakcji i jest w pewnym stopniu sentymentalnym powrotem do pięknych chwil przeżywanych podczas robienia fotografii. 

Jakie zdjęcia będą wyglądały najlepiej na płótnie?

  • Wakacyjne zdjęcia, na których są żywe kolory
  • Świąteczne fotografie
  • Kadry z filmów
  • Zdjęcia pięknych kwiatów
  • Portrety gwiazd, które są dla nas bliskie

Obrazy na płótnie z własnego zdjęcia

Jeśli nawet nie zajmujemy się profesjonalnie fotografią można wydrukować na płótnie zdjęcie ulubionej gwiazdy lub nawet kadru z ulubionego filmu, który będzie nas inspirował każdego dnia. Obrazy na ściany z własnych fotografii ozdobią mieszkanie i sprawią, że codzienność będzie przyjemniejsza. Obrazy ze zdjęć stanowią świetną kompozycję designu, dzięki któremu nasze wnętrze będzie bardziej luksusowe i eleganckie. Oczywiście wszystko zależy od motywu fotografii.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Wydruk zdjęcia na płótnie sprawia, że zdjęcie, które zostało wybrane wygląda jak dzieło sztuki wiszące w najlepszej galerii. Obrazy na płótnie mają niesamowitą głębię i przykuwają uwagę dzięki temu podnoszą prestiż pomieszczenia.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Gdzie zamówić zdjęcie na płótnie?

Jak ze zdjęć zrobić obrazy na ściany oraz gdzie zamówić zdjęcie na płótnie canvas? Wystarczy wybrać format i dać je do druku w sklepie internetowym Uwalls.pl nasi profesjonaliści zajmą się wszystkim. Drukowanie zdjęć na płótnie nie stanowi żadnego problemu, dzięki czemu zdjęcia na płótnie wyglądają olśniewająco. Wysoka jakość takiej formy to ciekawe dekoracje dla salonu jak i innych pomieszczeń w domu. Płótno ma delikatnie chropowatą strukturę dzięki czemu zdjęcie wydrukowane do złudzenia przypomina prawdziwy obraz. Warto zadbać o dobrą rozdzielczość zdjęcia, która bezpośrednio wpłynie na jakość wydruku. Skorzystaj z drukarni, która zna się na rzeczy i wykonuje wydruki na płótnie najwyższej jakości.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.