Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu
embed

Materiał promocyjny Partnera

Jeszcze do niedawna upływ czasu był przedmiotem troski zarezerwowanym dla kobiet w średnim wieku. Zajmowano się nim dopiero wtedy, gdy uwidaczniały się pierwsze zmarszczki. Dzisiaj już w okolicach 26. roku życia szukamy pierwszych produktów pomagających zachować młodość, czyli o połowę wcześniej niż w poprzednim pokoleniu. Wynika to z rosnącej świadomości. Zdajemy sobie coraz większą sprawę z tego, jak ważne jest bycie ponad czasem i działanie zanim procesy starzenia zaczną się uwidaczniać. To wyraz nie tylko troski o wygląd, ale i lepsze samopoczucie.

Pielęgnacja anti-aging dla włosów

 

Pielęgnacja przeciwstarzeniowa jest istotna nie tylko, jeśli chodzi o skórę twarzy – w anti-aging to na troskę o jej kondycję kładzie się największy nacisk. Nie mniej ważna jest pielęgnacja włosów. Skóra głowy, podobnie jak skóra całego ciała, także podlega skutkom upływu czasu. Zachodzą w niej subtelne i powolne zmiany, które dają jednak wyraźne objawy. Wraz z upływem lat, włosy stają się suche, pozbawione połysku, kruche i cienkie. Zamiast czekać na to, aż procesy starzenia dadzą się zauważyć, warto zaoferować włosom pielęgnację, na jaką zasługują.

Moc pereł kawioru

Luksusowe efekty zapewni Serum Rewitalizujące Chronologiste w perłach marki Kérastase. To Serum rewitalizujące do skóry głowy i włosów. Dzięki połączeniu działania trzech substancji aktywnych: kwasu hialuronowego, cząsteczki Abissine, witaminy E, Serum regeneruje i rewitalizuje skórę głowy oraz włosy, przywracając im witalność. Do tego intensywnie nawadnia, nadaje włosom objętości od nasady, a także zapobiega odkładaniu się drobin zanieczyszczeń, na które codziennie jesteśmy narażone. Po zastosowaniu Serum włosy są w 81 proc. bardziej nawilżone, lśniące i przez długi czas się nie puszą[¹].

embed

Materiał promocyjny Partnera

Sekret Serum tkwi w formie jego podania. Kosmetyk pielęgnacyjny został zainspirowany kawiorem jako cennym źródłem życia. W pięknej, przezroczystej buteleczce z pompką, umieszczone są tajemnicze perły kawiorowe, które otaczają jedwabiste białe Serum. Po każdym naciśnięciu pompki, z pereł uwalniają się zamknięte w nich substancje aktywne, zapewniając maksymalną skuteczność.

Serum stosuje się na mokrą, wilgotną lub suchą skórę głowy oraz włosy, nakładając produkt od nasady aż po same końce. Wystarczy jedno lub dwa kliknięcia pompką, by odkryć moc zawartych w kosmetyku składników. Serum może być również stosowane jako całonocna kuracja. Należy pozostawić je na włosach, nie spłukując. Kosmetyk Kérastase zapewnia doskonałą pielęgnację anty-aging dla włosów, rewitalizuje skórę głowy, a dzięki niezwykłemu zapachowi, koi także zmysły.

Rytuał pielęgnacyjny

embed

Materiał promocyjny Partnera

Serum Rewitalizujące w perłach jest ukoronowaniem całej gamy Chronologiste, przeznaczonej do skóry głowy i włosów. Gama zawiera najlepsze składniki: kwas hialuronowy, który wypełnia włosy i nawilża skórę głowy, witaminę E, która działa jako przeciwutleniacz oraz cząsteczkę Abyssine, która regeneruje i rewitalizuje włosy. To wszystko w otoczeniu cudownego zapachu.

Zgodnie z założeniem Kérastase żaden Rytuał pielęgnacyjny nie jest kompletny bez zmysłowego efektu precyzyjnie dobranej kompozycji aromatów, kojącej, relaksującej, wprawiającej w dobry nastrój. W gamie Chronologiste kryją się delikatne kwiatowe nuty róży herbacianej, piwonii oraz magnolii. Kwiatowy zapach otaczają cytrusowe nuty, a głębi dodaje drzewna baza.

W rękach profesjonalisty i w zaciszu domowym

Rytuał pielęgnacyjny Kérastase można przeprowadzić oddając się w ręce profesjonalistów w Salonach fryzjerskich współpracujących z marką. W domu można zastosować rutynę pielęgnacyjną, korzystając z wybranych kosmetyków Chronologiste lub decydując się na kompleksową pielęgnację i wykorzystując wszystkie elementy gamy, będącej połączeniem luksusowej zmysłowości i zaawansowanej technologii.

[¹] Badanie instrumentalne po 24 godzinach

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.