Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Charmsy Pandory są projektowane tak, by każda kobieta mogła nosić je na swój własny sposób. Mieć je blisko serca na naszyjniku czy móc spoglądać na nie, nosząc na bransoletce. W nowej kolekcji Pandora zachęca, by pójść nawet o krok dalej i w jeszcze ciekawszy sposób otaczać się tą przepełnioną emocjami biżuterią.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Charmsy na torebce? Dlaczego nie!

Elementy z nowej kolekcji Pandora Moments dają nieskończone możliwości tworzenia stylizacji i pełną wolność do wyrażania siebie. Charmsy od teraz mogą zdobić nie tylko szyję czy rękę, ale i kolczyki czy akcesoria: torebki, paski, klucze. Jedynym ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia!

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Pandora zadbała o bazę do tworzenia własnych stylizacji. W nowej kolekcji znajdziemy przepiękne kolczyki obręcze – pojedyncze i podwójne, brelok na klucze, duży brelok do torebki w dwóch wielkościach: mniejszym lub większym, nowe wzory bransoletek i łańcuszków. Do wszystkich możemy doczepiać ulubione charmsy. Na jeszcze więcej możliwości pozwalają zawieszki: mniejsze, większe, w kształcie koła lub serca. Można doczepiać je do ulubionych przedmiotów, szlufki przy spodniach lub łańcuszka i wypełniać najpiękniejszymi emocjami.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Każda chwila jest ważna

W nowej kolekcji Pandora proponuje przepiękne charmscy, począwszy od klasyki: plecione serca, klipsy w nowym wydaniu czy charmsy z matowego szkła Murano, po ciekawsze wzory.  Miłośniczki kotów docenią zawieszki z motywem tych zwierząt, fanki kuchni zawieszkę ze szpatułką i patelnią, jest też coś dla fanek Star Wars czy z dużym poczuciem humoru np. polerowana kaczka. Wiele charmsów z nowej kolekcji zachwyca w ruchu. Liście kołyszą się poruszone, połączone serca raz zachodzą na siebie, innym razem nieco oddalają.

Nowe charmsy inspirują do tworzenia kreatywnych kompozycji i jeszcze większego otaczania się emocjami i piękną biżuterią. „Nasze wymowne charmsy tworzone są z myślą o wyrażaniu siebie. Niezależnie od tego w jaki sposób są noszone – na nadgarstku, na szyi, na uchu czy w innym miejscu – ich symbolika pokaże światu kim jesteś i co dla Ciebie jest ważne," – mówią Francesco Terzo i A. Filippo Ficarelli, VP creative directors Pandory. I dodają: „Te nowe elementy biżuterii pozwalają na kreatywne podejście do noszenia charmsów."

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Piękno i ekologia

Pandora pozwala nie tylko na pisanie własnej historii, tworzenie własnego stylu i noszenie najpiękniejszych emocji zawsze przy sobie, ale także na podejmowanie zrównoważonych decyzji. Dzisiaj troska o środowisko nabiera nowego znaczenia i jest ważniejsza niż kiedykolwiek. Pandora od lat przykłada uwagę do ekologii. Marka jest certyfikowanym członkiem Responsible Jewellery Council i częścią UN Global Compact. Biżuteria Pandora powstaje w dwóch, w pełni kontrolowanych fabrykach w Tajlandii, które zaliczają się do najbardziej nowoczesnych i energooszczędnych w branży.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

W 2020 roku, 100 proc. energii używanej w tych zakładach pochodziło ze źródeł odnawialnych. Co więcej, marka zobowiązała się do osiągnięcia neutralnego bilansu emisji związków węgla w działalności własnej do 2025 roku. Ekologiczna jest też sama biżuteria. Ponad 99,9 proc. kamieni, których używa marka wykonanych zostało przez człowieka, są to głównie cyrkonie sześcienne i nanokryształy. Takie kamienie mają zdecydowanie mniejszy wpływ na środowisko niż kamienie naturalne.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Z pokolenia na pokolenie

Każdy element biżuterii Pandory, ze względu na wysoką jakość, może być noszony przez długie lata, zachowując swój piękny wygląd. Szlachetne metale, jak złoto i srebro, wydobyte nawet wieki temu, nie tracą na wartości i odporne są na utratę blasku. Co więcej, mogą być poddawane recyklingowi bez ryzyka utraty ich jakości. W 2019 roku 71 proc. srebra i złota wykorzystanych przez Pandorę, zostało pozyskanych z recyklingu. Do 2025 roku marka zobowiązała się do zwiększenia tego wyniku do 100 proc. Dzięki temu, że biżuteria Pandora służy na lata, pozwala dzielić się emocjami z kolejnymi pokoleniami, tworząc niezapomniane wspomnienia wszystkim bliskim kobietom.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.