Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Najpopularniejsza platforma streamingowa Spotify dołączyła do grona Partnerów Klubu CCC. W ramach specjalnej oferty Klubowicze o statusach Silver i Gold otrzymają w prezencie 3-miesięczny bezpłatny dostęp do konta Spotify Premium bez żadnych ograniczeń. Dla nowych członków klubu CCC także przewidziano atrakcje i bezpłatny, dwumiesięczny dostęp do platformy muzycznej.  Dołącz do Klubu CCC, skorzystaj z oferty i ciesz się towarzystwem ulubionej muzyki i podcastów. 

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Spotify to cyfrowa platforma oferująca natychmiastowy dostęp do ponad miliona utworów muzycznych i podcastów z całego świata. Posiadacze konta Premium mogą ich słuchać bez reklam i ograniczeń z dowolnego miejsca na swoim ulubionym sprzęcie - usługa Spotify dostępna jest na smartfony, komputery, tablety głośniki czy zestawy samochodowe. Dzięki funkcji Spotify Connect można sprawnie przekazać odtwarzane utwory pomiędzy nośnikami, by nieustannie czerpać przyjemność ze słuchania ukochanych utworów. 

Kupuj, awansuj i korzystaj z dostępu do ulubionej muzyki! 

Klub CCC to wyjątkowe miejsce dla miłośników mody, zakupów i wyjątkowych okazji. Na platformie pełnej inspiracji i trendów każdy z użytkowników odnajdzie spersonalizowane treści dopasowane do jego potrzeb. Klub CCC gwarantuje Klubowiczom szereg możliwości i niesamowity komfort zakupów – brak fizycznej karty klubowicza, bezpłatne dostawy i zwroty bez paragonu do 120 dni oraz dodatkowe korzyści i rabaty. Na aktywnych Klubowiczów czekają dedykowane akcje rabatowe i inspirujące spotkania w elitarnym gronie. 

Materiał prasowyMateriał prasowy 

By dołączyć do Klubu CCC, wystarczy skorzystać z aplikacji mobilnej dostępnej na systemy iOS (AppStore), Android (Google Play) i Huawei (AppGalery) lub odwiedzić stronę internetową ccc.eu

Każda złotówka wydana w salonach CCC i na ccc.eu ma znaczenie i przybliża do kolejnych modowych korzyści. Kwoty z zakupów zarejestrowanych na kontach klubowych CCC przekładają się na korzyści, a te pomagają przypisać Klubowiczom odpowiednie statusy i tym samym otworzyć dostęp do dodatkowych atrakcji. 

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Klubowicze rozpoczynają swoją przygodę na poziomie Standard, jednak każdy kolejny zakup to kolejny krok do osiągnięcia wyższych statusów - Silver, a następnie Gold. Wejście na poziom Silver otwiera przed Klubowiczami możliwości skorzystania z dedykowanych ofert i rabatów przygotowanych przez Partnerów Klubu. Od teraz ich grono zasila również Spotify. 

Jak skorzystać z promocji? 

Zaloguj się na swoje konto w aplikacji CCC, a następnie odwiedź zakładkę „Promocje". Pobierz kod i wejdź na stronę dedykowaną ofercie Spotify. To proste, prawda? Korzystaj ze Spotify tak, jak lubisz, i ciesz się bezpłatnym dostępem do ulubionej muzyki przez kolejne miesiące! 

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.