Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Na każdym koncercie CCC przygotuje specjalną strefę Sprandi pełną szalonych atrakcji. Wśród nich stanowiska do neonowej customizacji butów czy strefa beauty, w której ozdobisz twarz brokatowym make upem lub pomalujesz włosy na neonowy róż, niczym sama gwiazda wieczoru - Young Leosia. Wyjątkowe momenty zostaną uwiecznione na fotografiach i video ze specjalnie przygotowaną koncertową animacją. 

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Zanim jednak spotkamy się pod sceną i wspólnie pohulamy na koncertach, CCC przygotowało specjalny konkurs dla fanów wokalistki. Young Leosia wraz ze swoim Teamem wyruszy w trasę specjalnie oznakowanym Hulankobusem. Wyhacz go w swoim mieście, uwiecznij na zdjęciu i opublikuj na Instagramie oznaczając: @sprandi.official oraz @internaziomale. 

Co tydzień 5 osób zgarnie płytę Young Leosi oraz gadżety Sprandi. Hulankobusa namierzysz w trasie w dniach 6-19 grudnia. 

Więcej szczegółów, atrakcji i kulisów trasy na instagramie @sprandi.official 

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.