Pytacie, czy zdarzyło mi się przeżyć upojne chwile z byłym partnerem? Tak! I co więcej, jest lepiej, niż jak byliśmy w związku. Do dzisiaj – a trwa to już kilka lat – widujemy się regularnie, miło spędzamy ze sobą czas, czy to na mieście, czy to w łóżku.

Jest tylko jedna zasada: nie spotykamy się w tygodniu, staramy się nie dzwonić do siebie. Ale jak przychodzi piątek, to wiadomo, jak spędzimy ten wieczór. Czasami organizujemy sobie weekendowy wypad za miasto, a wtedy wyobraźnia działa – zero ograniczeń. A to wszystko po burzliwym rozstaniu i roku nieutrzymywania kontaktu ze sobą.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Kiedy powiedział, że jest pewien rozstania, uwiodłam go

Dzisiaj jest OK, ale chyba nie zdecydowałabym się na związek. Po czterech latach bycia samej nie widzę miejsca dla kogoś innego u mego boku. Chyba za wygodna się zrobiłam. Chyba.

***

40 lat po premierze wydawnictwa Agora opublikowało wznowienie kultowej książki Michaliny Wisłockiej "Sztuka kochania". Wisłocka nie tylko opisuje w niej pozycje i zabawy seksualne, ale także zastanawia się nad naturą miłości i potrzebą zrozumienia drugiego człowieka. A już w styczniu 2017 roku premiera filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" w reżyserii Marii Sadowskiej. Więcej informacji na stronie KOCHANIE TO SZTUKA. Książka do kupienia na KulturalnySklep.pl

'Sztuka kochania' Michalina Wisłocka"Sztuka kochania" Michalina Wisłocka Materiały prasowe

 

***

W sprzedaży dostępna jest także książka Pauliny Reiter i Alicji Długołęckiej pt. "Seks na wysokich obcasach 2". Książka do kupienia na KulturalnySklep.pl (wersja papierowa) oraz na Publio.pl (e-book).

'Seks na wysokich obcasach 2' 'Seks na wysokich obcasach 2'  MATERIALY PRASOWE