Od zawsze byłam kumpelką. Nigdy dziewczyną. Najlepiej dogadywałam się z chłopcami, miałam męskie zainteresowania, nie traktowali mnie inaczej niż innych kumpli. Przez prawie 20 lat z nikim nie trzymałam się za rękę, nie mówiąc już o pocałunkach. Aż spotkałam jego – mojego narzeczonego. Również traktował mnie jak kumpla, ale spostrzegł coś więcej. Dziewczynę, którą warto się zainteresować. Byłam spragniona bliskości, ale się jej bałam, nie znałam jej, on mnie wszystkiego nauczył. Wręcz oswoił siedzącą we mnie kobietę. A nasz pierwszy raz? Zakrwawiłam mu cały brzuch i pościel. Z zażenowania chciałam zniknąć, a ten z typowym dla siebie humorem nazwał się Mojżeszem, przed którym rozstąpiło się Morze Czerwone.

CZYTAJ TAKŻE: "Długołęcka odpowiada na wasze listy: Oczekiwania fizyczne występują w wersjach romantycznej i pornograficznej"

***

40 lat po premierze wydawnictwa Agora opublikowało wznowienie kultowej książki Michaliny Wisłockiej "Sztuka kochania". Wisłocka nie tylko opisuje w niej pozycje i zabawy seksualne, ale także zastanawia się nad naturą miłości i potrzebą zrozumienia drugiego człowieka. A już w styczniu 2017 roku premiera filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" w reżyserii Marii Sadowskiej. Więcej informacji na stronie KOCHANIE TO SZTUKA. Książka do kupienia na KulturalnySklep.pl

'Sztuka kochania' Michalina Wisłocka"Sztuka kochania" Michalina Wisłocka Materiały prasowe

 

 ***

W sprzedaży dostępna jest także książka Pauliny Reiter i Alicji Długołęckiej pt. "Seks na wysokich obcasach 2". Książka do kupienia na KulturalnySklep.pl (wersja papierowa) oraz na Publio.pl (e-book).

'Seks na wysokich obcasach 2' 'Seks na wysokich obcasach 2'  MATERIALY PRASOWE