Jestem odważna! Jestem mądra! Jestem piękna! Ten list niech będzie pierwszym krokiem do pogodzenia się ze sobą i światem. Mam 30 lat i od blisko 15 nie uprawiałam seksu. Dziewictwo straciłam ze starszym partnerem. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, co powiedział po stosunku. Powiedział, że mam okropną cipkę, że mu się nie podoba! Czy ktoś jest sobie w stanie wyobrazić, jak czuje się dziewczyna, która przed sekundą straciła dziewictwo, kiedy słyszy takie słowa? Byłam z nim jeszcze rok. Bałam się odejść. Później oczywiście miałam kilku chłopaków, ale nie byłam w stanie się przed nimi otworzyć, więc związki się rozpadały. Teraz, kiedy (nagle!) mam 30 lat, mówię: DOŚĆ! Nie chcę już tak żyć! Jestem na siebie wściekła, ponieważ nie wiem, jak mogłam zmarnować tyle czasu. Chcę kochać i być kochaną! Uczę się swojego ciała od nowa. Lubię się przeglądać w lustrze, chodzić nago po mieszkaniu. Wiem, co mi sprawia przyjemność, i pozwalam sobie na nią.

CZYTAJ TAKŻE: "Długołęcka odpowiada na wasze listy: Oczekiwania fizyczne występują w wersjach romantycznej i pornograficznej"

***

40 lat po premierze wydawnictwa Agora opublikowało wznowienie kultowej książki Michaliny Wisłockiej "Sztuka kochania". Wisłocka nie tylko opisuje w niej pozycje i zabawy seksualne, ale także zastanawia się nad naturą miłości i potrzebą zrozumienia drugiego człowieka. A już w styczniu 2017 roku premiera filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" w reżyserii Marii Sadowskiej. Więcej informacji na stronie KOCHANIE TO SZTUKA. Książka do kupienia na KulturalnySklep.pl

'Sztuka kochania' Michalina Wisłocka"Sztuka kochania" Michalina Wisłocka Materiały prasowe

 

***

W sprzedaży dostępna jest także książka Pauliny Reiter i Alicji Długołęckiej pt. "Seks na wysokich obcasach 2". Książka do kupienia na KulturalnySklep.pl (wersja papierowa) oraz na Publio.pl (ebook).

'Seks na wysokich obcasach 2' 'Seks na wysokich obcasach 2'  MATERIALY PRASOWE