Byłam w związku z facetem, który nie lubił bliskości. Nie układało nam się. Powiedziałam mu, że to koniec, błagał o drugą szansę. Wiedziałam, że to bez sensu, ale nie chciałam scen i histerii. Zgodziłam się. Trwaliśmy w takim zawieszeniu przez chwilę, może 2 czy 3 tygodnie.

W tym czasie spotkałam się z eks. Umówiliśmy się na piwo większą grupą, nawet nie wiem czemu, bo przecież straciliśmy ze sobą kontakt. Kiedy zostaliśmy sami, zaczął flirtować. Chodziliśmy po mieście do czwartej nad ranem.

Coś wisiało w powietrzu, byliśmy niebezpiecznie blisko siebie. Miałam gęsią skórkę i dziwny ucisk w żołądku. W głowie pojawiały się na przemian dwie myśli: co moglibyśmy razem robić i jak bardzo zraniłoby to obecnego faceta. Chyba tylko ze zwykłej przyzwoitości nie rzuciłam się wtedy na niego, choć i tak czułam, że przekroczyłam pewne granice. Po tym spotkaniu definitywnie rozstałam się z facetem i ponownie umówiłam z eks. Kochaliśmy się często i namiętnie. U niego, u mnie, w samochodzie w lesie. Robiliśmy rzeczy, o których wcześniej nawet byśmy nie pomyśleli. Nie chcieliśmy nic więcej, bo przecież raz już nam nie wyszło.

Trwało to miesiąc. Było fantastycznie i tak... beztrosko. Unosiłam się nad ziemią, śmiałam sama do siebie i nuciłam durną piosenkę „I like sex with my ex".

Jak się skończyło? Mimo mojej wiary w seks bez zobowiązań coś się w nas obudziło i wróciliśmy do siebie. Trwamy w tej nowej starej miłości od dwóch lat.

***

Seks z eks!? Czy kiedykolwiek zdarzyło się Wam przeżyć upojne chwile w łóżku z byłym partnerem lub partnerką? Jeśli tak - czy było inaczej niż wtedy, gdy stanowiliście parę? Napiszcie do nas na adres szkolakochania@agora.pl, podzielcie się swoimi doświadczeniami. Na autorów najciekawszych listów czekają książki i kosmetyki

***

40 lat po premierze wydawnictwa Agora opublikowało wznowienie kultowej książki Michaliny Wisłockiej "Sztuka kochania". Wisłocka opisuje w niej nie tylko pozycje i zabawy seksualne, ale także zastanawia się nad naturą miłości i potrzebą zrozumienia drugiego człowieka. A już w styczniu 2017 roku premiera filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" w reżyserii Marii Sadowskiej. Więcej informacji na stronie KOCHANIE TO SZTUKA. Książka do kupienia na KulturalnySklep.pl

'Sztuka kochania' Michalina Wisłocka"Sztuka kochania" Michalina Wisłocka Materiały prasowe

 

W sprzedaży dostępna jest także książka Pauliny Reiter i Alicji Długołęckiej pt. "Seks na wysokich obcasach 2". Książka do kupienia na KulturalnySklep.pl (wersja papierowa) oraz na Publio.pl (ebook).

'Seks na wysokich obcasach 2' 'Seks na wysokich obcasach 2'  MATERIALY PRASOWE