Materiał PR firmy Disney X Pandora

„Mała syrenka" w reżyserii Roba Marshalla to nowa, aktorska wersja nagrodzonej Oscarem animacji Disneya.

Ariel jest piękną i żywiołową syrenką, która pragnie przygód. Ta najmłodsza i najbardziej buntownicza spośród córek króla Trytona chce dowiedzieć się więcej o świecie poza morskimi głębinami. W czasie wizyty na lądzie zakochuje się w przystojnym księciu Eryku. Ariel, podążając za głosem serca, wbrew zakazom chce doświadczyć życia wśród ludzi. Zawiera pakt ze złą morską wiedźmą Urszulą, która ma jej w tym pomóc. Nie zdaje sobie sprawy, że naraża na niebezpieczeństwo nie tylko swoje życie, ale i losy całego królestwa.

Projektanci marki Pandora zainspirowani siłą i niestrudzoną energią rudo-włoswej bohaterki zaprojektowali specjalne, limitowane elementy biżuterii. W kolekcji znajduje się platerowany 14-karatowym złotem zestaw naszyjnika z kolczykami z motywem muszli ozdobionej sztuczną perłą.

Materiał PR firmy Disney X PandoraMateriał PR firmy Disney X Pandora 

Z pewnością świetnie dopełni letnie stylizacje. Nie zapomniano też o kolekcjonerach charmsów oraz zawieszek. Ariel z niebieskim ogonem czy krab Sebastiana z pomarańczowym kamieniem na grzbiecie czy skradną serca nie tylko fanom filmu.

Cała kolekcja będzie dostępna online oraz w salonach stacjonarnych od 25 maja 2023.

#DisneyxPandora #TheLittleMermaid