Materiał PR firmy Cosmo Group

To wspólny sukces całego zespołu firmy COSMO GROUP oraz potwierdzenie, że produkty i rozwiązania wprowadzane przez firmę zdobywają uznanie nie tylko konsumentów, ale zostały również docenione przez niezależnych ekspertów i przedsiębiorców.

„Ta nagroda to piękne podsumowanie 17 letniej historii naszej firmy, która nie mogłaby się wydarzyć bez naszego fantastycznego zespołu – sukces osiąga się wspólnie, nigdy osobno. Budowana przez lata kultura organizacyjna oparta na wartościach takich jak: szacunek do drugiego człowieka i jego pracy, partnerskie relacje i wzajemne zaufanie przynoszą wymierny skutek. Nasz zespół to bez wątpienia ludzie ambitni, otwarci na zmiany, kompetentni i kreatywni. Praca w tak dobranym zespole pozwala ekspresowo odpowiadać na potrzeby konsumenckie, wprowadzać innowacje i wdrażać najlepsze pomysły"

- mówi Kamila Błażejewska.

Cosmo Group to międzynarodowa firma z polskim kapitałem, która jest liderem branży beauty w sektorze stylizacji oraz pielęgnacji dłoni i paznokci. W portfolio firmy znajdują się marki: NEONAIL - najbardziej rozpoznawalna marka lakierów hybrydowych w Polsce i w Europie oraz MYLAQ, NÉO MAKE UP,  StayLac.  Firma patrzy w przyszłość, wykorzystując w swojej działalności innowacyjne technologie – w ubiegłym roku wdrożyła aplikację mobilną Color Match NEONAIL, dzięki której klienci mogą „przymierzać" kolory lakierów do paznokci na ekranie swojego smartfona. Produkty Cosmo Group podbijają rynek i serca klientów – można znaleźć je w ponad 3600 punktach sprzedaży w Polsce oraz w 40 krajach na całym świecie. Firma zatrudnia ponad 1000 pracowników.

Materiał PR Cosmo GroupMateriał PR Cosmo Group 

„Nie spoczywamy na laurach, mamy ambitne plany. Obecnie najważniejsza inwestycja to budowa nowej siedziby pod Poznaniem - dążymy do tego, aby budynek był neutralny dla klimatu. Inwestujemy w nowy magazyn wraz z olbrzymim centrum badań i rozwoju. Nowa siedziba będzie miejscem przyjaznym dla naszego zespołu, abyśmy pracowali w nowoczesnych warunkach, w których każdy będzie mógł rozwijać pomysły.  Będziemy jeszcze bardziej konkurencyjni w walce o jak najlepszy i innowacyjny produkt. To będzie nasz kolejny sukces"

- potwierdza Artur Błażejewski.

Kamila i Artur Błażejewscy to założyciele i Zarząd Cosmo Group. To oni stoją za sukcesem i rozwojem firmy. Kamila Błażejewska czuwa nad wizją oraz strategią wszystkich marek z portfolio spółki. Artur Błażejewski odpowiada za dział sprzedaży – jest strategiem, który szuka usprawnień operacyjnych i technologicznych, ułatwiających funkcjonowanie firmy. Zarząd stawiają na niestandardowe rozwiązania, które pomagają osiągać założone cele, wspierając codzienne działania pracowników.,

O konkursie - EY Przedsiębiorca Roku to jedyna tej rangi, międzynarodowa inicjatywa promująca najlepszych przedsiębiorców. Konkurs organizowany jest na świecie, przez firmę EY od 1986 roku i uczestniczy w nim blisko 60 państw. W Polsce, pierwsza edycja odbyła się w 2003 roku. W konkursie przedsiębiorcy nagradzani są przez osoby, które dzielą z nimi doświadczenie budowania i prowadzenia firmy odnoszącej sukcesy. Jury, podejmuje decyzję o wyborze najlepszego przedsiębiorcy, biorąc pod uwagę takie aspekty jak: przedsiębiorczość, strategia, działalność międzynarodowa, innowacyjność oraz relacje z pracownikami i otoczeniem. W skład 15-osobowego jury wchodzą autorytety ze świata biznesu, w tym zwycięzcy poprzednich edycji konkursu. Konkurs wypełnia misję wspierania, rozwoju i promocji najbardziej wartościowych firm prywatnych.