Materiał PR firmy CCC

Walentynki dla Niej

Skórzane sztyblety, kozaki na platformie, a może klasyczne szpilki? Dla miłośniczek butów wybór prezentu stanie się łatwiejszy dzięki najmodniejszym fasonom marek Gino Rossi, Jenny Fairy, Lasocki i Badura.

Materiał PR firmy CCCMateriał PR firmy CCC 

Walentynki to także idealna okazja do podarowania każdej kochającej modę kobiecie wymarzonej torebki. W asortymencie znajdziemy skórzane bagietki marki Gino Rossi, pikowane modele wykończone złotymi łańcuchami marki Badura oraz połyskujące minitorebki marki Jenny Fairy.

Materiał PR firmy CCCMateriał PR firmy CCC 

Walentynki dla Niego

Prezentowe propozycje dla niego to nie tylko ponadczasowa klasyka, jak skórzane sztyblety, eleganckie półbuty w ofercie marek Gino Rossi, Badura i Lasocki, ale także komfort i wygoda w postaci sportowych sneakersów marek Sprandi, Champion, Puma, Adidas czy Reebok. Obdaruj mężczyznę wyjątkowym upominkiem, wybierając stylowy model torby lub plecaka. 

Materiał PR firmy CCCMateriał PR firmy CCC 

W szerokiej ofercie CCC znajdziemy nie tylko buty i torebki, ale także wyjątkowe akcesoria. Skórzane paski, stylowe zegarki, ponadczasowe portfele, a może niewielkie card holdery? Niezależnie od potrzeb, upodobań i zawartości portfela akcesoria idealne na święto zakochanych znajdziemy w CCC. 

Walentynki dla każdego

Jeśli nie wiesz, na jaki prezent się zdecydować, podaruj bliskiej osobie kartę podarunkowa na zakupy w CCC, którą możesz doładować na wybraną kwotę. Takie rozwiązanie pozwoli obdarowywanemu podjąć własną decyzję, które obuwie i dodatki trafią do jego garderoby. Kartę podarunkową możesz zakupić w sklepie stacjonarnym lub wybrać kartę elektroniczną, bez wychodzenia z domu. Więcej szczegółów: https://ccc.eu/pl/karta-podarunkowa

Materiał PR firmy CCCMateriał PR firmy CCC 

Prezenty walentynkowe są dostępne w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji mobilnej.