Materiał PR firmy TK Maxx

Niewątpliwie kluczem do udanej stylizacji jest dobranie właściwej torebki. W karnawale odchodzimy od codziennych, czarnych shopperów na rzecz kolorów i akcesoriów o niewielkich rozmiarach. Mała, cekinowa, różowa torebka w stylu y2k z perłowymi wstawkami czy kolorowe skóry – wybór należy do właścicielki. W tym sezonie na salony wchodzą również eleganckie plecaki, do tej pory zarezerwowany dla mniej formalnych outfitów. Z pewnością jest to praktyczna alternatywa dla tych, którzy kochają skakać po parkiecie. Natomiast dobrym dodatkiem do męskich stylizacji będą kolorowa poszetka czy krawat o klasycznym kroju, lecz z ciekawym wzorem.

Materiał PR TK MaxxMateriał PR TK Maxx 

Kolejnym krokiem, dopełniającym całość stylizacji, jest odpowiednio dobrana biżuteria. Tutaj również rządzą kolory i odważne, często nawet infantylne wzory. Pierścionek z dużym, kolorowym kwiatkiem czy połyskujące kolczyki w kształcie płatków orchidei – czemu nie? Kto jednak przy wyborze biżuterii kieruje się minimalizmem, zachwyci się złotymi bransoletkami z delikatnym motywem węża. Takimi dodatkami nie pogardziłaby sama Kleopatra.

Materiał PR TK MaxxMateriał PR TK Maxx 

Szeroki wybór olśniewającej biżuterii, nietuzinkowych dodatków karnawałowych czy kosmetyków niezbędnych do wykonania perfekcyjnego makijażu znaleźć można w TK Maxx. Dopełnią każdą karnawałową stylizację, i to w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie!