Materiał PR marki Solar

Mocnym akcentem kolekcji jest kontrast. Zestawienie wyrazistych kolorów: limonki, fioletu, różu, zieleni z klasyką utrzymaną w bieli, beżach i czerni. Przeplatanie się barw i różnorodność kolekcji to zachęta do stworzenia niepowtarzalnego stylu.

Materiał PR marki SolarMateriał PR marki Solar 

Punktem wyjścia dla projektów stały się wyraziste, energetyczne zestawienia. Wśród wygodnych propozycji urzekają bluzy typu hoodie z haftowanym sygnetem marki, dostępne w dwóch wariantach: mocnej zieleni i magnetycznym różu - kolory zręcznie wkomponowane w trendy tej wiosny. W SOLAR WEEKEND nie mogło zabraknąć jersey’owych sukienek wykończonych ozdobnym zamkiem jak i klasycznych basic’ów: rozpinanej bluzy z kapturem i swobodnych spodni.

Materiał PR marki SolarMateriał PR marki Solar 

Beige set to kolejna łamiąca schematy propozycja dla miłośników bardziej stonowanych kolorów. Pikowana kurtka, ażurowa bluza i wygodne szorty balansują pomiędzy sportowym, a codziennym charakterem stylizacji.

Materiał PR marki SolarMateriał PR marki Solar 

W wiosennej odsłonie  SOLAR WEEKEND marka zaprosiła do współpracy cenioną fotografkę-  Lolę Banet, przed której obiektywem stanęła modelka Anna Zatoń. Powstałe barwne kadry na fioletowym i żółtym tle, podkreślają towarzyszącą ubraniom nonszalancką mnogość kontrastów, przywołują pozytywną energię i poszukiwanie wolności.

Materiał PR marki SolarMateriał PR marki Solar 

Znajdź swój wymiar wygody z SOLAR WEEKEND, eksperymentuj, baw się zestawieniami kolorów lub postaw na one colour set. Ty decydujesz!
Więcej informacji o kolekcji znajdziesz na www.solar.com.pl.