Materiał PR firmy Sirowa Poland

Współczesna bogini Amazonek wie wszystko na temat mocy kwiatów. Olympéa Flora odzwierciedla jej energię w najintensywniej kobiecym, nad wyraz kwiatowym i długotrwałym wcieleniu boskiego zapachu Paco Rabanne, którego bohaterką jest nieustraszona supermodelka Luna Bijl, urodzona w Holandii.

W nowym zapachu różowy bukiet łączy ciernistą różę z piwonią o świeżych płatkach i wyraża dwa boskie oblicza kobiecości postaci Olympéa. W jej tajemniczym ogrodzie niebezpieczne kwiaty kwitną na czarno i na różowo.

Materiał PR firmy Sirowa PolandMateriał PR firmy Sirowa Poland 

ZAPACH. MOC KWIATÓW

Intensywnie różowa róża. Słodka czarna porzeczka. Świeży kwiat piwonii.

Niezwykle kobiecy i intensywnie kwiatowy zapach Olympéa Flora jest dziełem dwóch młodych kreatorek: Fanny Bal i Nelly Hachem, które stworzyły „musującą i inspirującą wizję Bogini Olympéa".

Aby wyrazić waleczność i tajemniczość tej Bogini Kwiatów, kreatorki postanowiły zinterpretować kompozycję Olympéa jako „boski zapach szyprowy". Ta najbardziej elegancka rodzina zapachowa łączy nuty owoców, kwiatów i drewna.

Wspaniałe kwiatowe serce Olympéa Flora to przedawkowane, świeże, różowe róże oraz piwonie w pełnym rozkwicie. Główną rolę odgrywają w nim gwiezdne ekstrakty różane.

Esencję różaną otrzymuje się w wyniku unikatowego procesu ekstrakcji polegającego na upcyclingu. Uzyskany w ten sposób składnik zawiera wszystkie molekuły zapachowe żywych płatków róży i zachowuje aromat świeżego kwiatu. Absolut róży damasceńskiej posiada bogatszy, bardziej pikantny profil. Ręcznie zbierane róże są pozyskiwane w sposób odpowiedzialny w Isparcie (Turcja).

Aby nadać różowym płatkom wyrazisty charakter, kreatorki oprószyły je musującym różowym pieprzem – jego przenikliwy aromat przywodzi na myśl kolce róży.

Wyborny akord sorbetu z czarnej porzeczki potęguje owocowe tony tego bujnego kwiatowego bukietu. Soczystą kompozycję spowija gładka, słona wanilia – charakterystyczna nuta zapachu Olympéa.  

Aksamitna paczula, pozyskiwana w sposób odpowiedzialny w Indonezji, poddana została ponownej destylacji w celu podkreślenia jej najbardziej wyrafinowanych fasetek. Składnik ten odzwierciedla waleczną kobiecość Bogini Kwiatów. Długotrwała aura piżmowego cashmere wood dodaje zapachowi elegancji i tajemniczości.

Naturalne składniki Olympéa Flora są pozyskiwane w sposób odpowiedzialny, co zapewnia ich trwałość i identyfikowalność. Marka wspiera lokalne społeczności i promuje świadomość konieczności ochrony środowiska. Zapach jest w 100% wegański i w 87% naturalny.

Materiał PR firmy Sirowa PolandMateriał PR firmy Sirowa Poland 

FLAKON. WIBRUJĄCE POŁĄCZENIE CZERNI I RÓŻU

Jako śmiałe odstępstwo od poprzednich wersji, flakon Olympéa Flora ma kolor czarny, który ukazuje żywiołowy, różany odcień zapachu.

Luksusowy, masywny, zaokrąglony flakon wykonano ze szkła. Zdobią go tropikalne liście i uformowany kwiat czarnej orchidei. To ukłon w stronę smakowitej, charakterystycznej nuty wanilii w zapachu Olympéa.  

Błyszczące czarne skrzydła lauru otaczają flakon zwieńczony gładkim błyszczącym korkiem z akcentem lśniącego złota.

Rozbłysk różu u jego podstawy przyciąga światło, podkreślając intensywny różany odcień zapachu. Elegancki, zadziorny i pasujący do Bogini Kwiatów.

Materiał PR firmy Sirowa PolandMateriał PR firmy Sirowa Poland 

KAMPANIA REKLAMOWA PREZENTUJE WSPÓŁCZESNĄ BOGINIĘ AMAZONKĘ

Nowa twarz Olympéa od 2022 roku to więcej niż supermodelka. Posągowa Luna Bilj, pochodząca z Holandii, uosabia wizję kobiecości Paco Rabanne. Zdeterminowana, silna i zabawna, jest nowoczesną Amazonką, urodzoną pionierką, która całe życie trenowała motocross i jest groźną przeciwniczką w kickboxingu.

Ubrana w charakterystyczną metalową sukienkę Paco Rabanne i czarną skórzaną kurtkę nowoczesnej Amazonki, staje na czele kampanii Olympéa wraz z gronem sportowców w filmie wyreżyserowanym przez Airtona Carmignaniego aka Tino. Film śledzi powiązania z wielkimi ikonami sportu, aby zainspirować dzisiejsze młode legendy. Przypomina ponownie o cudach człowieczeństwa w obliczu wyzwań. Przesłanie podkreśla dodający energii utwór „Greatness" rapera Vo Williamsa z Los Angeles.

Kampania Paco Rabanne Olympéa to opowieść o wzniosłej sile, która wspiera wszystkie władcze, pełne pasji kobiety, prawdziwe boginie mające własne osiągnięcia i dumne ze swojej niekończącej się podróży. To wszystko ma na celu ucieleśnienie najmocniejszych stron kobiecości.