Materiał PR marki Certina

Nowe modele Certina DS-6 Lady są wykonane ze stali szlachetnej z powłoką PVD w kolorze żółtego złota. Zarówno w wersji monochromatycznej, jak i w zestawieniu z delikatną, białą ceramiką te kobiece modele o chronometrycznej precyzji są ponadczasowymi klasykami, tak samo jak twoja własna historia miłosna.

Styl, w którym można się zakochać

Klasyczny, elegancki wygląd i ciepły odcień żółtego złota sprawiają, że model Certina DS-6 Lady przyspiesza bicie serca każdego dnia, przez cały rok. Koperta ze stali szlachetnej z powłoką PVD i z satynowymi, starannie szczotkowanymi i polerowanymi częściami, ma średnicę 35 mm i doskonale leży na nadgarstku. Szeroki pierścień dodaje głębi białej lub złotej tarczy. Sześć cyfr arabskich, smukłe wskazówki i indeksy oraz datownik na godzinie 6:00 stanowią dopełnienie wyrazistego, czystego wzornictwa. Wskazówka godzinowa i minutowa są pokryte niezawodną powłoką luminescencyjną Super- LumiNova®. Zegarek jest dostępny z bransoletą ze stali szlachetnej z powłoką PVD w kolorze żółtego złota. Ogniwa z białej ceramiki wprowadzają modne akcenty do wersji dwukolorowej.

Materiał PR marki CertinaMateriał PR marki Certina 

Precyzyjny rytm pracy

Jeżeli chodzi o rytm pracy, model Certina DS-6 Lady sprawdza się znakomicie. Wewnątrz zegarka pracuje miarowo najnowocześniejszy mechanizm kwarcowy. Wyjątkowa precyzja modelu została przetestowana i potwierdzona przez Szwajcarski Instytut Testowania Chronometrów (COSC). Praktyczny wskaźnik zużycia baterii informuje wcześniej o konieczności wymiany baterii. A dzięki jak zwykle solidnej konstrukcji gwarantowanej przez system podwójnego zabezpieczenia Double Security (DS) marki Certina, zegarek jest wodoszczelny do ciśnienia 10 barów (100 metrów).