Materiał PR firmy Swarovski

We współpracy z jednym z najbardziej wystawnych hoteli w Nowym Jorku - The Mark, austriacka firma przekształciła jego fasadę w pierniczkowy domek z kryształów. Natomiast w Mediolanie rozbłysły wszystkie światła za sprawą choinki nazwanej „The Tree of Dreams".

Zapraszamy na wirtualny spacer i szczyptę inspiracji!

Nowojorski Hotel The Mark jest już gotowy na święta! A wszystko to za sprawą zachwycającego pokazu dekoracji Swarovski.

Fasada wykonana została z milionów kryształów w kolorze toffi. Dach, który wygląda jak ociekający lukier, wykonany jest z ręcznie rzeźbionego i oprószonego kryształami włókna szklanego. Ogromne laski cukrowe i zdumiewająca kokarda w kolorze szmaragdowym obramowują cudowne wejście, a gigantyczne, umundurowane dziadki do orzechów i wesołe Mikołaje stoją na straży. To nie koniec! Przy wejściu do hotelu czeka również na gości prawdziwa uczta – dwa wózki ze słodyczami, w których zakupić można lizaki oraz gorącą czekoladę.

Materiał PR firmy SwarovskiMateriał PR firmy Swarovski 

Zajrzyjmy do środka. W lobby hotelu motyw pierniczka jest kontynuowany za sprawą wspaniałej choinki i gablot z biżuterią, które inspirują i zachęcają do snucia marzeń o prezentach, które już za chwilę będziemy rozpakowywać.

A po przeobrażeniu fasady hotelu The Mark w Nowym Jorku, nadszedł czas na Mediolan, w którym to stanęło drzewko marzeń. I tutaj nie brakuje motywu najbardziej znanego świątecznego ciasteczka – pierniczka. Choinka ozdobiona została licznymi kryształowymi słodkościami, a oprócz tego wśród gałęzi można dostrzec tradycyjne symbole i motywy z bajek, które możemy zobaczyć również w kryształowej kolekcji figurek Swarovski.

Materiał PR firmy SwarovskiMateriał PR firmy Swarovski 

Michele Molon, dyrektor handlowy firmy Swarovski, mówi: „Cieszymy się, że w tym roku, po raz kolejny możemy zaprezentować choinkę Swarovskiego w Mediolanie. Ta niezwykła instalacja celebruje naszą miłość do miasta, a także świąteczny sezon, który jest wyjątkowym okresem dla marki. W tym roku nazwaliśmy to drzewko: „The Tree of Dreams", aby uczcić radość i cudowność tego momentu w roku".

Tegoroczne Drzewo Marzeń to jedna z atrakcji, których nie można przegapić. Choinka już od ośmiu lat zdobi Mediolan, zapraszając przy tym wszystkich przechodniów do utożsamiania się z duchem świąt, do zaangażowania w ten radosny czas.

Dołącz do świata marki już dzisiaj. Spraw, by i w Twoim domu zagościła magia. Pełne uroku prezenty i ozdoby choinkowe, które w mig przeniosą Cię w krainę cudów, a myślami do Mediolanu lub Nowego Jorku – znajdziesz w sklepach stacjonarnych i na www.swarovski.com.