Materiał PR firmy Levi’s® 

W nadchodzącym sezonie Levi’s ® łączy styl college’owy ze stylem vintage. W kolekcji zobaczymy motywy takie jak: goth, vintage thrift oraz college prosto z Zachodniego Wybrzeża Kalifornii. Nie zabraknie inspiracji z lat 80-ch, stylu rodem z kampusu z lat 70-ch czy kilku archiwalnych krojów i wykończeń spodni 501® z końca XIX i początku XX wieku.

W tym sezonie Levi’s® stawia na luźniejszy look uzupełniony o bardziej dopasowane, vintage produkty dając nam jeszcze więcej inspiracji do tworzenia własnego, unikalnego stylu.

Materiał PR firmy Levi's Materiał PR firmy Levi's  

LINIA DAMSKA

Damska kolekcja Levi’s® to połączenie stylu preppy, West Coast college i vintage. Zobaczymy w niej kilka nowych modeli spodni m.in. Middy Straight czyli spodnie ze średnim stanem, inspirowane modelem 501® z prostą nogawką. Nowym modelem jest również Baggy Boot czyli spodnie luźne w biodrach z nogawką rozszerzającą się od kolana w dół. Uzupełnieniem denimowej linii jest nowy model Noughties Boot czyli jeansy o niskim stanie z tylnymi kieszeniami z klapką, inspirowane wczesnymi latami 2000- mi oraz XS Skirt czyli super krótka jeansowa spódnica z niskim stanem. Wśród topów znajdziemy luźne koszule bawełniane, miękkie flanele w kratę i szereg bluzek, z marszczeniami które dopasujemy do każdego rodzaju sylwetki.

Materiał PR firmy Levi's Materiał PR firmy Levi's  

Kolory w kolekcji - tu zobaczymy ciepłe odcienie takie jak pomarańcz, czerwień i złoto, kontrastujące z ziemistymi odcieniami zieleni i brązu. Nie zabraknie wstawek w kolorach beli, szarości, błękitu czy odcieni brzoskwini. Wszystko to przywołuje nam styl vintage z lat 80-ch i 90-ch, który jest zakorzeniony w stylu college’owy.

Materiał PR firmy Levi's Materiał PR firmy Levi's  

LINIA MĘSKA

W tym sezonie linia męska to mieszanka stylu DIY z klasycznym stylem college’owy. W kolekcji znajdziemy szereg nowych koszulek rugby i polo, kardigan na suwak z szalowym kołnierzem czy sweter w romby z dekoltem w kształcie litery V. Nowością jest też płaszcz Club Coat z tweedu, który idealnie łączy się z wełnianymi spodniami chino Stay Loose.

Materiał PR firmy Levi's Materiał PR firmy Levi's  

Jeśli chodzi o spodnie, to tu pojawią się nowe modele: 568 Stay Loose Flare czyli luźne jeansy typu flare, oraz 567 Stay Loose. Dodatkowo Levi’s® wprowadza gamę nowych vintage wykończeń dla jeansów - 501®’93, 501® Original, 501® Short, oraz 512, 551z i Stay Loose. Każde z tych wykończeń zostało zaprojektowane tak, aby wyglądało jak ulubiona para starych dżinsów kupiona w second hand.

Materiał PR firmy Levi's Materiał PR firmy Levi's  

Uzupełnieniem kolekcji męskiej są topy i odzież wierzchnia.  Tu znajdziemy m.in: kardiganowe kamizelki, wełniane kurtki typu varsity ze skórzanymi rękawami, klasyczne koszule z flaneli, rozszerzoną gamę kurtek jeansowych Truckers oraz t-shirty w stylu vinatge barwionych po uszyciu. Całość utrzymana w klimacie lat 70-tych i 2000-nych, z wyraźnym stylem prep oraz college prosto z Zachodniego Wybrzeża Kalifornii.