Materiał PR firmy Arbonne

JAKI TO JEST TERCET PRODUKTÓW?

Wygładzający i nadający blask płyn do mycia twarzy DermResults to luksusowy, kremowy płyn, który zmienia się w piankę, co nasi Klienci uwielbiają. Wykorzystuje delikatne substancje powierzchniowo czynne tworzące pianę, która usuwa zanieczyszczenia i makijaż, nie pozbawiając skóry nawilżenia. Formuła produktu zawiera witaminę C, wyciąg z komórek macierzystych pomarańczy i inne składniki pochodzenia roślinnego, dzięki czemu wspomaga wyrównany i pełen blasku wygląd skóry.

Skoro mowa o witaminie C, to czy wiesz, że nie wszystkie jej formy są jednakowe? Nie zapewniają również takich samych korzyści dla urody! Wygładzający i nadający blask płyn do mycia twarzy DermResults zawiera stabilizowaną witamin C, co oznacza, że wspomaga ogólne korzyści produktu, a przy tym NIE ulega degradacji w formule. Same korzyści!

Jego formuła zawiera mieszankę wyjątkowych składników roślinnych, takich jak czerwoną koniczynę, rukwi wodnej i ogórka, aby koić, łagodzić i nadawać jej jędrny i odświeżony wygląd. Wyciąg z korzenia trawy mondo i brunatnic pomaga oczyścić skórę, przygotowując ją dalszych etapów pielęgnacji.

Kolejnym produktem w tym planie pielęgnacji skóry jest Rozświetlające skoncentrowane serum z 15% witaminy C, 2% bakuchiolu i 1% kwasu ferulowego. Jego intensywnie działająca formuła zwalcza pierwsze i istniejące oznaki starzenia oraz polepsza ogólny wygląd, sprawiając, że ma więcej młodzieńczego blasku.

Połączenie tych składników pomaga chronić skórę przed niekorzystnymi czynnikami środowiskowymi, takimi jak uszkodzenia spowodowane przez promieniowanie słoneczne, zanieczyszczenia oraz czynniki oksydacyjne.

Materiał PR firmy ArbonneMateriał PR firmy Arbonne 

Przy systematycznym stosowaniu Rozświetlające skoncentrowane serum zmniejsza widoczność drobnych i głębszych zmarszczek, przebarwień oraz wspomaga wygląd skóry pod względem elastyczności i jędrności.

Po ośmiu tygodniach stosowania 100% uczestników zauważyło poprawę wyglądu skóry pod względem przebarwień, gładkości i koloru.

91% uczestników zauważyło poprawę wyglądu skóry pod względem jędrności oraz drobnych i głębszych zmarszczek.

Kolejnym skutecznym składnikiem Rozświetlającego skoncentrowanego serum DermResults jest bakuchiol, roślinny zamiennik retinolu. Bakuchiol jest łagodniejszy i lepiej tolerowany przez skórę, dzięki czemu może być stosowany przez wiele osób. Tak jak retinol, bakuchiol pomaga zwalczać oznaki starzenia, zmniejszając widoczność drobnych i głębszych zmarszczek, przebarwień lub nierównego koloru skóry.

W formule produktu znajduje się ester kwasu ferulowego, który działa synergicznie z witaminami C i E o działaniu przeciwutleniającym, które wspomagają widoczne korzyści, takie jak bardziej wyrównany kolor skóry i blask cery.

Ostatnim produktem w Planie pielęgnacji w trzech krokach DermResults jest Krem nadający blask z witaminą C. Ten luksusowy nawilżający krem o bogatej konsystencji zawiera przetestowane naukowo składniki, które wspomagają gładszy, bardziej rozświetlony i odświeżony wygląd skóry w połączeniu z Rozświetlającym skoncentrowanym serum DermResults.

Krem nadający blask zawiera kluczowe składniki, takie jak stabilizowana witamina C, niacyna, witamina E oraz lipopeptydy z białego łubinu. Pojedynczo te składniki przynoszą wspaniałe korzyści, ale w połączeniu działają synergicznie i wspomagają bardziej gładki i odświeżony wygląd skóry, która jest bardziej miękka i nawilżona w dotyku. Kluczowym składnikiem Kremu nadającemu blask, który przynosi olśniewające rezultaty, jest niacyna, forma witaminy B3. Ten korzystny składnik wspomaga barierę ochronną skóry, nadając skórze bardziej rozświetlony wygląd skóry i bardziej wyrównany kolor.

Piękny blask i gładszy wygląd skóry są wspierane również przez lipopeptydy z białego łubinu pochodzenia naturalnego. Te składniki współdziałają z niacyną i stabilizowaną witaminą C, pomagając skórze uzyskać bardziej wyrównany, odświeżony wygląd skóry, która sprawia wrażenie odżywionej i nawilżonej.  

Po czterech tygodniach stosowania Kremu nadającego blask DermResult oraz Rozświetlającego skoncentrowanego serum DermResult:

100% uczestników wykazało znaczną poprawę nawilżenia.**
94% uczestników zgłosiło, że skóra wydawała się bardziej odświeżona i promienna.***
86% zgłosiło, że skóra wydawała się zdrowsza.***

To wspaniałe rezultaty

DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?

Trzyetapowy plan pielęgnacji z DermResults jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, którzy pragną wspomagać naturalny blask cery i zwalczać pierwsze oznaki starzenia się skóry.

Formuły produktów są przeznaczone dla wszystkich rodzajów skóry, w tym wrażliwej. Plan pielęgnacji w trzech krokach DermResults nadaje skórze naturalnie rozświetlony wygląd skóry.

JAK GO STOSOWAĆ?

  • Krok 1
    Rozpocznij Trzyetapowy plan pielęgnacji z DermResults od zastosowania Wygładzającego i nadającego blask płynu do mycia twarzy. Zwilż skórę i nałóż produkt na twarz oraz szyję. Delikatnie masuj, wykonując koliste ruchy. Stosuj rano i wieczorem.
  • Krok 2
    Zastosuj 2 lub 3 krople Rozświetlającego skoncentrowanego serum na dłoń lub bezpośrednio na twarz, szyję i dekolt, rozprowadzając je opuszkami palców i omijając okolice oczu. Wklep je delikatnie w skórę, aż się wchłonie. Możesz zastosować więcej kropel na te obszary skóry, które wymagają większej pielęgnacji. Stosuj rano i wieczorem.
  • Krok 3
    Dokończ pielęgnację, stosując Krem nadający blask DermResults. Rano nałóż Krem nadający blask przed zastosowaniem produktu z filtrem przeciwsłonecznym SPF. Nabierz niewielką ilość kremu na opuszki palców i wklep go delikatnie w skórę twarzy i dekoltu. Krem nadający blask DermResults może być stosowany zarówno rano jak i wieczorem.

CZY MOGĘ DOŁĄCZYĆ DO NIEGO INNE PRODUKTY?

Tak! Trzyetapowy plan pielęgnacji z DermResults może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z Twoimi ulubionymi produktami do pielęgnacji skóry, aby uzyskać jeszcze więcej korzyści.*

Kiedy łączysz produkty DermResults ze swoim planem pielęgnacji, nakładaj Rozświetlające skoncentrowanego serum DermResults przed innym serum, a Krem nadający blask przed innym kremem nawilżającym. Dokładne informacje na temat wprowadzania produktów DermResults do obecnie stosowanego programu pielęgnacji Arbonne znajdziesz na platformie The Source.

Oto nasze dodatkowe propozycje dotyczące pielęgnacji skóry, które dadzą jeszcze większe korzyści:

Rozświetlaj
Po oczyszczeniu skóry Wygładzającym i nadającym blask płynem do mycia twarzy DermResults przygotuj ją do dalszej pielęgnacji Rozświetlającym tonikiem z niacyną BrightenUp.

Witamina B3 i inne składniki roślinne w Rozświetlającym toniku z niacyną BrightenUp dają uczucie odświeżenia i delikatnie złuszczają jej powierzchnię, przygotowując skórę do kolejnych etapów pielęgnacji. Spryskaj równomiernie twarz lub nanieś na płatek kosmetyczny i przetrzyj nim delikatnie skórę w ramach porannej pielęgnacji.

Złuszczaj
Nadaj skórze piękny wygląd ze Złuszczającymi płatkami nadającymi blask DermResults. Wyciąg z limonki kawiorowej oraz kwas fitowy pomagają delikatnie złuszczać martwe komórki naskórka, nadając skórze wygładzony i promienny wygląd.

Po oczyszczeniu skóry kolistymi ruchami przetrzyj twarz, szyję, dekolt w ramach pielęgnacji skóry wieczorem. Dzięki kształtowi swojej powierzchni Złuszczające płatki nadające blask zapewniają mechaniczne złuszczanie powierzchni skóry wraz z naturalnymi kwasami roślinnymi.?

Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem produktów opartych na kwasach AHA, możesz odczuwać niewielkie ciepło lub lekkie podrażnienie po użyciu produktu ze względu na delikatne działanie złuszczające. Jest to normalne odczucie, do którego Twoja skóra się przyzwyczai. Przed nałożeniem serum i kremu nawilżającego pozostaw skórę do wyschnięcia. 

Zapobiegaj
Aby wspomagać młodzieńczy wygląd skóry wokół oczu i zapobiegać powstawaniu drobnych i głębszych zmarszczek lub zmniejszać ich widoczność, włącz Odżywiający krem pod oczy z kofeiną i bakuchiolem.

Mieszanka witaminy C, bakuchiolu oraz kofeiny, AgeWell pomaga zmniejszyć widoczność opuchlizny, drobnych zmarszczek i cieni pod oczami. Produkt wspomaga nawilżenie skóry, zapewniając jej promienny i młodzieńczy wygląd.

Stosuj rano i wieczorem po nałożeniu Rozświetlającemu skoncentrowanemu serum DermResults.

Zacznij od górnej powieki, wklepując delikatnie krem, a następnie nałóż produkt pod oczami.

Chroń
Chroń blask swojej skóry, stosując produkt z filtrem przeciwsłonecznym każdego ranka! Sugerujemy, aby stosować Krem przywracający nawilżenie SPF 15 AgeWell, Kryjący podkład Soft Focus Veil SPF 30 RE9 Advanced® Prepwork lub Arbonne Intelligence Pollution Defense CC Cream SPF 30 Kontrola cery i ochrona przed zanieczyszczeniem. Nałóż wybrany produkt zawierający filtr przeciwsłoneczny po zastosowaniu Kremu nadającego blask DermResults. 

Doświadcz zdrowego blasku na własnej skórze z tym Trzyetapowym planem pielęgnacji z DermResults!