Materiał PR firmy Swatch

Swatch zabłysnął na święta – to już tradycja. Nadszedł ten wyjątkowy czas w roku, gdy radość i entuzjazm ogarniają cały świat. Swatch jeszcze bardziej podkręca tę magiczną atmosferę w tegorocznej kolekcji Holiday, która celebruje święta we właściwy dla Swatch sposób: zabawnie, kolorowo i z przymrużeniem oka. W tym roku Święty Mikołaj nie wraca na Biegun Północny – na zegarku GOLDEN MERRY pędzi do szwajcarskiej chaty, przygrywając reniferom na rogu alpejskim. Edycja Holiday Special nadaje nową formę jednemu z najbardziej kultowych szwajcarskich zegarków Swatch, DIE GLOCKE. Przykuwa wzrok zabawnymi detalami i odważnym wykończeniem, od dzwoneczków na pasku po złote frędzelki, o których będzie się mówić na świątecznych spotkaniach.

Ofertę dopełnia sześć kolejnych zegarków. Wszystkie zostały udekorowane kryształkami i unikatowym wykończeniem, które idealnie oddaje ducha świąt, i teraz tylko czekają na moment otwarcia prezentów, by wywołać uśmiech na czyjejś twarzy.

Materiał PR firmy SwatchMateriał PR firmy Swatch 

GOLDEN MERRY

GOLDEN MERRY to zegarek dla odważnych. Nawiązuje do kultowego modelu Swatch, DIE GLOCKE, i ubiera tradycyjną szwajcarską wycinankę w świąteczny klimat. Tegoroczna edycja Holiday Special płynnie łączy ze sobą symbole Szwajcarii i świąteczną atmosferę. Ostrokrzew wyhaftowany na pasku zegarka idealnie współgra ze złotym wykończeniem, frędzelkami i dzwoneczkami.

Świąteczne lampki zdobią krawędź tarczy, na której jakby koronkowy Mikołaj przygrywa reniferom na rogu alpejskim w otoczeniu jemioły, choinek i szwajcarskiej chaty. Koperta i szkło zostały wykonane z materiału bio.

Materiał PR firmy SwatchMateriał PR firmy Swatch 

Jednak żaden Swatch z edycji Holiday Special nie byłby kompletny bez przyciągającego wzrok opakowania, a model GOLDEN MERRY wręcz przekracza oczekiwania. Zegarek jest prezentowany na złotym tekturowym dysku ozdobionym tym samym wycinankowym wzorem co tarcza. Z tyłu opakowania kryje się niespodzianka w postaci sześciu błyszczących ozdób, które można powiesić na choince.

Materiał PR firmy SwatchMateriał PR firmy Swatch 

Kolekcja Holiday zawiera trzy modele GENT BIOCERAMIC, w których Swatch po raz pierwszy łączy materiał BIOCERAMIC z kryształkami. Efekt? Intensywny blask i modne, nowoczesne wykończenie. Dzięki kryształkom i lustrzanym zagłębieniom w tarczy zegarki SPARKLE NIGHT, PERFECT PLUM i SPARKLE SHINE przywołują na myśl usiany kraterami Księżyc.

Materiał PR firmy SwatchMateriał PR firmy Swatch 

Swatch zawsze odważnie sięga po nowe rozwiązania. Przyciągający wzrok trójwymiarowy efekt lśnienia w modelach SKIN IRONY 38 udało się osiągnąć dzięki umieszczeniu kryształków na szkle zamiast na tarczy. Zamiłowanie Swatch do zabawy i łączenia ze sobą różnych elementów znalazło wyraz w stylistyce pasków. Model BRIGHT BLAZE posiada klasyczny, minimalistyczny biały pasek ze skóry, podczas gdy DARK SPARK roztacza wokół siebie aurę zmysłowej tajemniczości dzięki czarnemu skórzanemu paskowi z aksamitnym wykończeniem. Zegarek GLEAM TEAM doda każdej stylizacji odrobinę koloru dzięki niebieskiemu perłowemu wykończeniu skórzanego paska, które efektownie odbije blask świątecznych lampek.

Kolekcja Swatch Holiday jest dostępna w sprzedaży od 24 listopada 2022 r., a edycja Holiday Special od 1 grudnia 2022 r. na stronie swatch.com i w sklepach Swatch obok innych ekscytujących świątecznych nowości.