Materiał PR firmy Smeg

Dzięki wyjątkowej dbałości o jakość, technologię, funkcjonalność, estetykę oraz ergonomię, Smeg, reprezentując styl „Made in Italy", stał się wyznacznikiem doskonałości, którą dumnie rozpowszechnia na całym świecie poprzez kreatywność oraz nieszablonowy styl.

Jeśli prawdą jest, że śniadanie to najważniejszy moment naszego dnia, dlaczego nie uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym, otaczając się przedmiotami, które są zarówno piękne, jak i funkcjonalne?

Materiał PR firmy SmegMateriał PR firmy Smeg 

Toster TSF01 i czajnik KLF03 z serii 50's Style firmy SMEG, zaprojektowane przez Matteo Bazzicalupo i Raffaellę Mangiarotti (deepdesign), dzięki swoim ikonicznym, zaokrąglonym liniom i kolorom w stylu vintage, są obowiązkowym elementem wyposażenia wszystkich miłośników designu i technologii oraz zostały wyróżnione prestiżową nagrodą Good Design Award.

Materiał PR firmy SmegMateriał PR firmy Smeg 

Gwiazdorska siła tych produktów jest teraz dodatkowo wzmocniona trzema nowymi kolorami: złotym, różowym złotem oraz szampańskim i powstała w ramach odważnej kolekcji Special Edition, która zachowuje wszystkie charakterystyczne cechy pierwowzorów.

Odcienie te są obecnie na topie w kręgach mody i wzornictwa, stanowiąc wyraz wyrafinowanej elegancji i staną się idealnym prezentem z okazji nadchodzących Świąt.

https://smeg-store.pl/