Materiał PR firmy Revoss

Problemy z włosami zimą są spowodowane gwałtownymi zmianami temperatury. Mróz, zimny wiatr na zewnątrz oraz ciepłe, suche powietrze w domu czy biurze to czynniki, które mają duży wpływ na procesy zachodzące w łusce włosów i skórze głowy. Zaburzone mikrokrążenie w skórze głowy powoduje osłabienie cebulek włosowych. Włosy stają się matowe, często kruszą się i łamią, a jeśli wcześniej były osłabione, np. farbowaniem, mogą również wypadać. Natomiast przegrzanie skóry głowy np. przez noszenie bardzo przylegających do głowy, wykonanych z syntetycznych, nieprzewiewnych materiałów czapek,  skutkuje nadmiernym przetłuszczaniem się włosów.

Aby zapobiec nadmiernemu przetłuszczaniu włosów, stosuj np. szampon i odżywkę z aloesem i limonką.  Sok aloesowy intensywnie odżywia i regeneruje włosy, zapobiegając ich wypadaniu. Ekstrakt z limonki wygładza, nawilża i odświeża włosy. Regularne stosowanie szamponu i maski z aloesem i limonką zapobiega przetłuszczaniu się włosów, przywraca im elastyczność i zdrowy wygląd. Lekka formuła produktów nie obciąża włosów. Ważne wskazówki: nigdy nie myj włosów w gorącej wodzie, to wzmaga pracę gruczołów łojowych, a jeśli Twoje włosy przetłuszczają się  na całej długości (są niskoporowate) stosuj odżywkę jedynie na końcówki.

Materiał PR firmy RevossMateriał PR firmy Revoss 

Aby regenerować skórę głowy i zapobiegać wypadaniu włosów należy regularnie, raz lub dwa razy w tygodniu stosować wcierkę do skóry głowy. Ta z linii REVOSS PROFESSIONAL oparta jest na naturalnych ekstraktach roślinnych. Wyciąg z chrzanu poprawia mikrokrążenie w skórze głowy i skutecznie ogranicza wypadanie włosów. Gorczyca i jałowiec poprawiają ukrwienie skóry głowy, dzięki czemu włosy są lepiej odżywione i rosną znacznie szybciej.

Materiał PR firmy RevossMateriał PR firmy Revoss 

Marka REVOSS PROFESSIONAL jest dostępna w drogeriach ROSSMANN. Szampony o pojemności 900 ml. w cenie 17,99 zł, Maski o pojemności 900 ml. w cenie 19,99 zł. Wcierka 200 ml. 17,99 zł.