Materiał PR firmy Sunekos Polska

Aminokwasy pobudzają fibroblasty w skórze do tworzenia nowego kolagenu i elastyny oraz pozostałych składników macierzy zewnątrzkomórkowej dlatego doskonale sprawdzają się zarówno w odmładzaniu skóry twarzy jak też usuwaniu i zapobieganiu powstawania cellulitu.

Ale jak dostarczyć je skórze, aby przynosiły wspomniane efekty?

Włoskie laboratorium Professional Dietetics opracowało opatentowaną formułę 6 aminokwasów i kwasu hialuronowego i zamknęło ją w postaci preparatów biostymulujących do iniekcji - Sunekos. Wśród biostymulatorów Sunekos znajdziemy produkty do terapii skóry twarzy i ciała.  Co o dwóch najnowszych produktach z linii Sunekos – Sunekos Cell do zwalczania cellulitu i Sunekos Performa do odmładzania i bioregeneracji skóry twarzy sądzą lekarze medycyny estetycznej?

Materiał PR firmy Sunekos PolskaMateriał PR firmy Sunekos Polska 

Produkty Sunekos to jedne z moich ulubionych biostymulatorów, które pokochały również moje pacjentki w gabinetach DAGDERM, a najnowszy produkt z linii - Sunekos Performa to zdecydowanie nowy wymiar biorewitalizajci skóry. Produkt ten tworzy rusztowanie dla skóry, stymulując fibroblasty do produkcji elastyny, kolagenu oraz kwasu hialuronowego. Jego wyjątkowość to jeszcze mocniejsze działanie – 17% więcej kwasu hialuronowego oraz 28% więcej aminokwasów niż we flagowym produkcie Sunekos 200, który doskonale sprawdza się w terapii delikatnej okolicy oczu! Ta proporcja aminokwasów i kwasu hialuronowego wpływa mocniej na budowę kolagenu typu IV. Moc większych parametrów Sunekos Performa sprawia, że zabieg ten przeznaczony dla skór wymagających i potrzebujących silnego wsparcia od wewnątrz przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego efektu odmłodzenia. Zabieg przynosi dogłębne, ale też powierzchowne nawilżenie. Znika wiotkość, a w ich miejsce pojawia się gęsta, napięta i bardziej witalna skóra.

Materiał PR firmy Sunekos PolskaMateriał PR firmy Sunekos Polska 

Po serii doskonałych preparatów do biorewitalizacji skóry twarzy, Sunekos opracowało produkt do bezpiecznego, małoinwazyjnego usuwania cellulitu – Sunekos Cell, na który czekaliśmy od dawna. Dlaczego? To co wyróżnia produkt to fakt, że nie tylko usuwa on istniejący już cellulit, ale również zapobiega powstawaniu nowego. Dodatkowym jego atutem jest to, że działa na każdym etapie zaawansowania istniejącego już cellulitu. Sekret tkwi w formule restrukturyzującej macierz pozakomórkowa?, poprawiającej mikrokrążenie, redukującej zwłóknienia, ale przede wszystkim przeciwdziałającej kwasicy, która jest jednym z głównych przyczyn powstawania cellulitu. Terapia Sunekos Cell wyraźnie poprawia stan i wygląd skóry dotkniętej cellulitem obszarze pośladkowo-biodrowym, ale też na brzuchu. Zabieg redukuje niedoskonałości skóry w postaci zwłóknień, zgrubień i nierówności, tzw. skórki pomarańczowej. Po terapii skóra staje się gładka, równa, a także jędrna i bardziej gęsta.

Materiał PR firmy Sunekos PolskaMateriał PR firmy Sunekos Polska 

Sunekos Performa to najnowszy produkt z linii Sunekos, który wprowadziłam do swojej kliniki Soft Skin Medical Center, oferując tym samym moim Pacjentkom zabieg iniekcyjny o dużej sile, dzięki któremu najbardziej wymagająca skóra odzyskuje dawną jędrność i sprężystość. Upływający czas sprawia, że włókna kolagenowe i elastynowe w skórze stają się coraz słabsze, spada ilość kwasu hialuronowego, skóra traci więc swoje naturalne rusztowanie, pojawiają się zmarszczki i uszkodzenia – to proces naturalny. Sunekos Performa to biostymulator do zadań specjalnych, cechujący się jeszcze bardziej wzbogaconą opatentowaną formułą i niemal 30% mocniejszym działaniem. Poprzez biostymulację fibroblastów w skórze, odbudowuje jej rusztowanie, dzięki czemu ta z biegiem czasu staje się bardziej jędrna i wzmocniona. Doskonale nawilża i wyróżnia się bardzo naturalnym działaniem wolumetrycznym oraz wygładzającym zmarszczki. Zastosowanie tej wzbogaconej formuły pozwala uzyskać jeszcze lepsze efekty dla skóry, która wymaga silnego wsparcia od wewnątrz.