Materiał PR firmy Levi's®

W linii Levi’s® Made & Crafted pojawia się ciemna paleta kolorów z mieszanką odcieni i abstrakcyjnych grafik. Kolekcja ta zmienia tradycyjne elementy takie, jak ombre i szeroka dwukolorowa kratka w sposób, który sprawia, że wydają się one odświeżone i intrygujące. Proste, ale odważne grafiki, inspirowane awangardowymi artystami z początku XX wieku kontrastują z cieniowanymi kolorami. Klasyczne kroje przekształcone są w przesadne proporcje, aby stworzyć nowoczesne kształty i sylwetki.

Materiał PR firmy Levi'sMateriał PR firmy Levi's 

W kolekcji znajdziemy koszulę Ombre w szeroką dwukolorową kratę oraz oversize’owy sweter z półgolfem wykonany z ciemnej dzianiny, na którym pojawia się wzór prostokątów. Dostępny jest również sweter Donegal w wersji oversize z biało-czarną grafiką także z motywem prostokątów. W kolekcji znalazły się też współczesne wersje archiwalnych modeli Levi’s®, w tym czekoladowo-brązowa zamszowa kurtka bomberka z czarnym kołnierzem Sherpa, wzorowana na starą kurtkę Levi’s® z lat 50.

Materiał PR firmy Levi'sMateriał PR firmy Levi's 

Jeans zyskał całkowicie nowoczesną formę dzięki nowemu modelowi z szerokimi nogawkami i kurtce Trucker, w których zastosowano specjalny jeansowy materiał w kolorze leśnej zieleni. Do jego produkcji użyto czarnej nici zamiast tej w naturalnym kolorze, co oznacza, że w miarę noszenia, czerń będzie coraz bardziej widoczna. W kolekcji Levi’s® Made & Crafted pojawił się także nowy damski model jeansów Wide Barrel, czyli wersja klasycznych jeansów Barrel z szerokimi nogawkami oraz kurtka Flare Jacket w kolorze indygo, która zawiera elementy kurtki Trucker Type II, natomiast charakteryzuje się wąską talią i dużym rozszerzeniem z tyłu, co nadaje jej sylwetce naprawdę wyjątkowy kształt.

Materiał PR firmy Levi'sMateriał PR firmy Levi's 

Geometryczne elementy możemy dostrzec w całej kolekcji, zwłaszcza na damskiej koszuli Grid Blouse wykonanej z wyjątkowej tkaniny w delikatną kratkę, która wygląda jak siatka z jednolitych i prześwitujących pasków materiału.

Odzież wierzchnia to zabawa kolorami, jak w przypadku dwustronnej kurtki Bomber Jacket z panelami w odcieniach różu i czerwieni po jednej stronie i zieleni po drugiej oraz kurtka Shirt Jacket z grubo tkanej bawełny twill z kieszenią kangurką w ziemistym odcieniu sjeny.

Materiał PR firmy Levi'sMateriał PR firmy Levi's 

„W Levi’s Made & Crafted wykorzystujemy DNA marki Levi’s®, ale przekładamy je w sposób, który nie jest tak dosłowny, jak w przypadku innych kolekcji Levi’s®. Kolekcja jest przeznaczona dla każdego, a jej elementy można dowolnie mieszać i łączyć ze sobą w celu uzyskania naprawdę swobodnego podejścia do kształtu i sylwetki. Skupiamy się na klasycznych wzorach, ale bawimy się tradycyjnymi elementami, aby nadać wszystkiemu świeżości i ciekawości," mówi Paul O’Neill, Head Designer, Levi’s® Made & Crafted oraz Levi’s® Vintage Clothing w Levi’s® Strauss & Co.

Materiał PR firmy Levi'sMateriał PR firmy Levi's 

O LEVI’S® MADE & CRAFTED®:

Ponad 140 lat temu Levi Strauss wynalazł proste niebieskie dżinsy, które na zawsze zmieniły sposób ubierania się Ameryki i reszty świata. Opierając się na dziedzictwie jakości i autentyczności, Levi’s® Made & Crafted® wciąż tworzy klasyki, równoważąc historię z przyszłościowym stylem. Rzemiosło jest w naszym DNA. Do wykonania każdej odzieży używamy pomysłowych technik konstrukcyjnych, a nasze tkaniny pozyskujemy z najlepszych fabryk na całym świecie. Dzięki etosowi projektowania zakorzenionemu w naszym kultowym denimie, nieustannie zmieniamy klasyczny styl Levi’s® w progresywny sposób.

Materiał PR firmy Levi'sMateriał PR firmy Levi's 

O MARCE LEVI’S®

Marka Levi’s® stanowi uosobienie klasycznego i swobodnego amerykańskiego stylu. Od czasu ich wynalezienia przez Levi Straussa w 1873 roku, dżinsy Levi’s® stały się najbardziej rozpoznawalnymi a jednocześnie najczęściej kopiowanymi spodniami na świecie. Dziś marka Levi’s® dalej rozwija swojego niepohamowanego pionierskiego i innowacyjnego ducha, który jest niespotykany w branży odzieżowej. Nasz wybór odzieży denimowej i akcesoriów, dostępny w ponad 110 krajach, pozwala ludziom na całym świecie wyrazić ich osobisty styl. Aby uzyskać więcej informacji na temat marki Levi’s® jej produktów i salonów sprzedaży, odwiedź nasz profil www.facebook.com/levis_poland.

Materiał PR firmy Levi'sMateriał PR firmy Levi's 

Informacje na temat Levi Strauss & Co. znajdziesz na stronie www.levistrauss.com