Materiał PR firmy Apart

Materiał PR firmy ApartMateriał PR firmy Apart 

Maria Dębska jako ambasadorka Apart uosabia ducha marki – łączy elegancję, ogromny szacunek dla sztuki i artystycznego rzemiosła z uważnym wyczuciem najnowszych trendów. Utalentowana aktorka nie unika wyzwań i konsekwentnie buduje swoją karierę, mierząc się z coraz bardziej wymagającymi kreacjami na scenie i w filmie. Liczne nagrody i wyróżnienia są symbolem tego, że jej twórczość doceniają nie tylko widzowie, ale i krytycy. Prywatnie słynie z wyjątkowego wyczucia stylu i elegancji, którą interpretuje w doskonały, młodzieńczy sposób.  

Jako niezwykle ceniona, wyróżniająca się urodą aktorka młodego pokolenia Marysia Dębska stała się naturalnym wyborem do swojej kolejnej roli - ambasadorki diamentowej kolekcji  Apart. Kampania jest utrzymana w stonowanym stylu. Przejrzyste kadry w jasny sposób nawiązują do tego co niezwykle bliskie nowej ambasadorce Apart - odniesienia do świata filmu i teatralnej sceny przywodzą na myśl uniwersalność i ponadczasowość jaką daje nam sztuka. Magia kina czy teatru to coś absolutnie wyjątkowego. Sceniczne kreacje zachwycają obrazem, emocjami, a utrwalone w pamięci długo pozostają z nami. Ta  koncepcja doskonale współgra z ponadczasowym pięknem diamentów, które niczym gwiazdy na wielkim ekranie lub deskach teatru zachwycają pięknem i historiami, które za nimi się kryją.

Materiał PR firmy ApartMateriał PR firmy Apart 

Diamenty to od lat znak rozpoznawczy marki Apart. Są piękne i ponadczasowe, co marka udowadnia tworząc swoje kolekcje. To kamienie, które równie znakomicie prezentują się w klasycznej, eleganckiej odsłonie jak i w nowoczesnych interpretacjach. W kampanii zobaczymy wiele wzorów z najpiękniejszymi diamentami - zarówno te kunsztowne z kolekcji Vintage, jak i ekskluzywna biżuteria z brylantami i szafirami z linii Glamour. Wyrafinowaną elegancją wyróżniają się także złote wzory z diamentami łączonymi z perłami, ale w kampanii zaprezentowano również bardziej casualowe wzory w nowoczesnym wydaniu, które dodadzą blasku codziennym stylizacjom. Na zdjęciach i filmie autorstwa Marcina Tyszki uroda Marii Dębskiej rozkwita w diamentowej oprawie, a dopełnieniem tej koncepcji są wysmakowane stylizacje i harmonijnie skomponowane kadry, tworzące spójną wizję piękna.