Materiał PR firmy Leo Beauty Clinic

By należycie uczcić pierwszy dzień działalności kliniki Leo Beauty Clinic, zorganizowano imprezę, która wywołała niemałą sensację. Podczas wydarzenia można było bawić się w doborowym towarzystwie – na uroczystość przybyli redaktorzy 26 czołowych polskich mediów, liderzy opinii oraz VIP klienci kliniki.

Plan eventu był dopięty na ostatni guzik, a to oznacza, że na gości czekało wiele atrakcji. Wszyscy zgromadzeni w Leo Beauty Clinic wzięli udział w losowaniu zabiegu „Ogień i Lód" amerykańskiej marki kosmetyków profesjonalnych iS CLINICAL. Otrzymali również wspaniałe prezenty od @isclinical_polska.

Materiał PR firmy Leo Beauty ClinicMateriał PR firmy Leo Beauty Clinic 

Artystycznych wrażeń dostarczył magiczny pokaz baletu. Fantazyjne stroje tancerek oraz ich bezbłędne ruchy przykuwały wzrok widowni. Goście na otwarciu Leo Beauty Clinic mieli również do dyspozycji bufet z winem i szampanem. Nad wszystkim trzymał pieczę charyzmatyczny ukraińsko- i polskojęzyczny konferansjer.

Leo Beauty Clinic znajduje się w centrum Warszawy przy ulicy Stawki 4B. Oferuje wszystkie innowacyjne usługi dostępne obecnie na rynku urody – zaawansowane zabiegi kosmetologiczne, usługi medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. O tym, co wyróżnia klinikę, mówiła Anna Romach, dyrektorka Leo Beauty Club: „Zaletą salonu jest to, że gość może w jednym miejscu poddać się wszystkim rodzajom zabiegów, które są dostępne na rynku urody i kosmetologii. Nie trzeba tracić czasu na szukanie i dojazdy do różnych studiów – wszystko co najlepsze dla twarzy i ciała znajduje się w jednej przestrzeni jakości i komfortu".

Materiał PR firmy Leo Beauty ClinicMateriał PR firmy Leo Beauty Clinic 

Usługi Leo Beauty Clinic: ekskluzywność i najwyższa jakość

Leo Beauty Clinic w Warszawie wykorzystuje wyłącznie luksusowe materiały i produkty. Oferuje wysoką obsługę gości na każdym etapie usługi i gwarantuje najwyższej jakości rezultaty. Klinika specjalizuje się w kosmetologii, medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej. O kompleksowości Leo Beauty Clinic wspomniała dyrektorka Leo Beauty Club, Anna Romach: „Oferujemy wszystkie usługi kosmetologiczne – kosmetologia iniekcyjna i estetyczna oraz chirurgia plastyczna. To ostatnie jest naszym ważnym atutem".

Kosmetologia i medycyna estetyczna: zaawansowane technologie i procedury

Leo Beauty Clinic ma wszystko, by zyskać miano jednego z najlepszych w Polsce ośrodków w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Klinika stawia na zaawansowaną technologię, najnowocześniejsze urządzenia i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Celem zarówno personelu, jak i administracji jest to, aby dla klienta każda wizyta była zwieńczona sukcesem oraz satysfakcjonującymi efektami.

Innowacyjny status kliniki potwierdza Anna Romach: „Posiadamy najszerszą flotę certyfikowanych urządzeń w Warszawie, ponadto oferujemy ekskluzywne technologie, które nie były jeszcze prezentowane w stolicy Polski. Są to najnowsze osiągnięcia i najnowocześniejsze technologie, które sprawdziły się na świecie i z powodzeniem działają w praktyce. Wszystkie urządzenia, które mamy, zostały wyprodukowane w 2022 roku".

Materiał PR firmy Leo Beauty ClinicMateriał PR firmy Leo Beauty Clinic 

Specjaliści z Leo Beauty Clinic szczegółowo opowiedzieli o każdym z urządzeń:

Monolith Asclepion Laser – najszybszy, wyjątkowo mocny i efektywny laser diodowy szóstej generacji od niemieckiego giganta laserowego Asclepion Laser Technologies. Laser ten stanowi wielopłaszczyznowe rozwiązanie problemów medycznych i estetycznych – jest stosowany do tradycyjnej depilacji laserowej oraz jako element terapii przeciwstarzeniowej. Służy również do leczenia nieprawidłowości naczyniowych i pigmentacji, a także do terapii trądziku.

Endosphere – najpopularniejszy zabieg korygujący kontury oraz objętość ciała i twarzy. Dzięki wibracji i kompresji następuje głęboki drenaż tkanek ciała, zwiększa się mikrokrążenie płynów, poprawia się krążenie krwi oraz limfy. Przyspieszają także procesy metaboliczne. Pacjent może zobaczyć rezultat natychmiast po jednej sesji.

Efekt działania metody jest kompleksowy:

 • Następuje poprawa sylwetki, redukują się złogi tłuszczu oraz cellulit.
 • Tkanki ciała są wygładzane i wzmacniane, a mięśnie tonizowane.
 • Z organizmu eliminowane są zbędne płyny i toksyny.
 • Dochodzi do gimnastyki naczyniowej oraz aktywizacji mikrokrążenia w tkankach.
 • Wyrównuje się koloryt skóry, następuje poprawa jej struktury oraz tekstury.

Crioliposculpt – to technologia, która pozwala na nieinwazyjne pozbycie się złogów tłuszczu. Metoda polega na schłodzeniu fałdu skórno-tłuszczowego. Tłuszcz ulega krystalizacji – dochodzi do zmiany formy płynnej w formę stałą. Adipocyty obumierają w wyniku zniszczenia błony komórkowej, a pozostałości komórek tłuszczowych są eliminowane z organizmu. Po każdym zabiegu kriolipolizy traci się 20-30% tkanki tłuszczowej w leczonym obszarze.

Geneo+ – zabieg odmładzający, rozjaśniający i rewitalizujący skórę.

Technika ta pozwala:

 • wygładzić drobne zmarszczki;
 • walczyć z rozszerzonymi porami i niezdrową cerą;
 • usunąć powierzchowną pigmentację oraz nierówności;
 • zredukować worki pod oczami.

Urządzenie zawiera kilka modułów o różnych funkcjach, które można łączyć z innymi terapiami. Są to:

 • OxyGeneo – pozwala na dotlenienie i oczyszczenie skóry. Wzbogaca ją w naturalne składniki oraz aktywizuje procesy metaboliczne;
 • TriPollar – błyskawiczne napina skórę poprzez podgrzanie w tkankach. To rozpoczyna syntezę nowego kolagenu i elastyny w dermie;
 • UltraSound – dostarcza substancji bioaktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą fal ultradźwiękowych.

Kompleksowe działanie pomaga osiągnąć natychmiastową transformację skóry – głęboko ją nawilża, zwęża pory, zmniejsza natłuszczenie, nasyca witaminami i oczyszcza. Napina również kontur twarzy.

Materiał PR firmy Leo Beauty ClinicMateriał PR firmy Leo Beauty Clinic 

Liftera Hi-Fu – najnowsze urządzenie do SMAS-liftingu. Jest to skuteczna i bezpieczna metoda odmładzania skóry oraz tkanek miękkich twarzy przy użyciu nowej techniki ultradźwiękowej HIFU (high intensity focused ultrasound).

Ultradźwięki są szczególnie skuteczne w przypadku ptosis – dzięki technice uruchamiane jest napinanie mięśni, konsolidacja tkanek oraz stymulacja produkcji kolagenu w głębokich i środkowych warstwach skóry, co skutkuje napięciem mięśni twarzy. Zabieg ten może być stosowany również w przypadku innych problemów: utraty elastyczności skóry szyi, dekoltu, dłoni, pogłębienia fałdów nosowo-wargowych, opadających kącików ust. Jest również idealny do tonizowania wewnętrznych ud, kolan i okolic brzucha. Efekt HIFU jest długotrwały (nawet do 2 lat) i porównywalny z chirurgią plastyczną – przewyższa ją jednak tym, że jest nieinwazyjny i nie wymaga długiego okresu rehabilitacji.

Urządzenie Liftera HIFU pozwala na przeprowadzenie pełnego anatomicznego liftingu. Jego masażery mogą pracować na absolutnie wszystkich obszarach, w tym na powiekach i obszarach z anatomicznymi krzywiznami.

Ulfit – najnowocześniejsze urządzenie, które pozwala na ukierunkowanie złogów tłuszczu i wyeliminowanie ich z organizmu. Ponadto odmładza, napina i tonizuje skórę. Urządzenie działa w oparciu o technologię HIFU. Komórki tłuszczowe są podgrzewane, niszczona jest błona komórkowa – tłuszcz dosłownie topnieje, a zawartość komórek ulega rozpadowi. Następnie jest usuwana do przestrzeni międzykomórkowej i eliminowana samodzielnie przez układ limfatyczny w ciągu kilku tygodni po zabiegu.

W jednej sesji klient może zmniejszyć grubość fałdu tłuszczowego o 20-40%. Jest to jeden z najskuteczniejszych obecnie dostępnych zabiegów lipolizy. Ulfit to nie tylko technologia lipomodelingu, ale również wywołanie efektu liftingu skóry poprzez regenerację szkieletu kolagenowego. Zogniskowane ultradźwięki prowadzą do powstania ognisk mikrokoagulacji, a następnie regeneracji i napięcia skóry w miejscu zabiegu.

Icoone Laser Med – nowoczesne urządzenie do odmładzania skóry i modelowania ciała. Technologia łączy stymulację mechaniczną, która sprzyja regeneracji tkanek, z działaniem diod i lasera. Laser i LED poprawia dotlenienie komórek, stymuluje drenaż tkanek i naturalny proces lipolizy, produkcję kolagenu i elastyny, poprawia mikrokrążenie żylne oraz limfatyczne. Metoda ta może być również stosowana w leczeniu pooperacyjnym – sprzyja gojeniu się tkanek, przyspiesza likwidację stanu zapalnego, zmniejsza obrzęki. Rezultatem jest szczupła talia oraz jędrne uda bez diety i ćwiczeń, a także bezbolesny drenaż bez siniaków i zaczerwienień.

Po zabiegu skóra ma zdrowy koloryt, co jest zasługą poprawy metabolizmu w komórkach. Znika szorstkość i zmiany związane z wiekiem. Nadmiar tłuszczu i złogi wody opuszczają komórki, stymulowana jest produkcja kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za elastyczność i młodość skóry. Poprawia się także zdolność skóry do regeneracji.

Materiał PR firmy Leo Beauty ClinicMateriał PR firmy Leo Beauty Clinic 

Vivace RF – unikalny zabieg frakcjonowanego mikroneedlingowego RF-liftingu, poprawiający jakość skóry, zwalczający zmiany związane z wiekiem, likwidujący trądzik i zmiany potrądzikowe.

To mezoterapia radiofrekwencyjna, która łączy zabieg microneedlingu z promieniowaniem o częstotliwości radiowej. Jednak podczas gdy konwencjonalne rolki do mikroneedlingu powodują u pacjenta ból i pozostawiają mikrourazy, mikroigły Vivace działają bezpiecznie, nie uszkadzając powierzchni skóry. Mikroigłowanie aktywuje naturalną zdolność organizmu do regeneracji, a w miejscach uszkodzeń syntetyzowane są nowe komórki. Technologia jest skuteczna w przypadku szerokiej gamy problemów. Niweluje: blizny, rozstępy, bliznowce, zmarszczki, utratę objętości, wypadanie włosów, trądzik, post-trądzik.

Dzięki podgrzaniu skóry właściwej zmniejsza się ilość wydalanego tłuszczu, który jest siedliskiem bakterii wywołujących trądzik. Jednoczesna ekspozycja na światło LED odmładza skórę (światło czerwone) oraz działa przeciwzapalnie (światło niebieskie).

Intraceuticals – terapia tlenowa to skuteczny i bezpieczny zabieg głęboko nawilżający i liftingujący, który przywraca skórze naturalny blask. Intraceuticals wykorzystuje sprężony tlen do aplikacji na twarz serum z kwasem hialuronowym, witaminami A, C i E, składnikami botanicznymi, antyoksydantami i peptydami. Pod ciśnieniem oczyszczonego hiperbarycznego tlenu skóra zostaje nasycona kwasem hialuronowym i serum.

Efekty zdrowej skóry można zaobserwować od razu po pierwszym zabiegu – synteza kwasu hialuronowego jest pobudzona, wierzchnia warstwa skóry zostaje wygładzona, zmarszczki powierzchniowe są zredukowane, a skóra lśni.

Terapia może pomóc w leczeniu różnych problemów, takich jak: pierwsze oznaki starzenia się skóry, suchość i odwodnienie, skóra tłusta i trądzik, couperose i plamy pigmentowe. Technika ta pomaga również skorygować owal twarzy i szyi, wspomaga rehabilitację po laseroterapii, mikrodermabrazji, peelingach chemicznych i konturowaniu.

Materiał PR firmy Leo Beauty ClinicMateriał PR firmy Leo Beauty Clinic 

Chirurgia plastyczna: najnowsze i najbezpieczniejsze techniki

Leo Beauty Clinic oferuje najpopularniejsze obecnie zabiegi chirurgii estetycznej. Należą do nich liposukcja, blepharoplastyka i lifting twarzy.

Liposukcja – pozwala chirurgicznie usunąć nadmiar podskórnych złogów tłuszczu, tworząc piękną sylwetkę, przy zachowaniu stabilnej wagi, co gwarantuje efekty na lata. Liposukcję wykonuje się zazwyczaj na takich obszarach ciała jak: brzuch, plecy, dolna część pleców, biodra, pośladki, ramiona, podbródek i szyja. Liposukcja może być również stosowana w celu pozbycia się złogów tłuszczu w piersiach u mężczyzn.

Liposukcję często łączy się z lipofillingiem – w tym zabiegu w miejsca wymagające powiększenia i napięcia (najczęściej pośladki) wszczepia się wyselekcjonowany tłuszcz podskórny. Liposukcja może być również połączona z abdominoplastyką – jest to operacja, podczas której przywraca się piękny kształt brzucha, usuwa rozstępy i nadmiar skóry, zmniejsza objętość ściany brzucha oraz koryguje okolice łonowe.

Warto zaznaczyć, że liposukcja zaliczana jest do operacji mało urazowych, które nie wymagają znieczulenia ogólnego – w niektórych przypadkach wystarczy znieczulenie miejscowe. Rehabilitacja po liposukcji jest stosunkowo szybka – do miesiąca w przypadku dużych obszarów, do kilku tygodni w przypadku mniejszych obszarów.

Blefaroplastyka, czyli operacja powiek – zabieg, który może skorygować: związane z wiekiem zmiany w okolicy oczu, worki pod oczami, czy asymetrię; może nawet zmienić kształt oczu, co w efekcie daje piękne i świeże spojrzenie.

Obecnie blefaroplastyka jest w pierwszej trójce najpopularniejszych operacji plastycznych ostatnich 10 lat ze względu na szybki czas rekonwalescencji i długotrwałe rezultaty. Skóra powiek jest bardzo cienka, więc blizny po zabiegu szybko się goją i stają się niewidoczne, a nowoczesne metody stosowane w Leo Beauty Clinic pozwalają ukryć je w naturalnym załamaniu powieki.

Lifting twarzy – zabieg chirurgii plastycznej mający na celu skorygowanie związanych z wiekiem zmian w skórze, podskórnej tkance tłuszczowej i SMAS-warstwie (warstwa aponeurotyczna mięśni).

W przeciągu ostatnich 10-20 lat operacja liftingu twarzy obejmowała jedynie napinanie skóry, co dawało bardzo krótkotrwały efekt. Dziś chirurgia estetyczna jest o krok dalej. Nowoczesne techniki mają na celu dokładne podniesienie głębokich struktur twarzy, dzięki czemu zapewniają stabilne i długotrwałe rezultaty.

Obecnie do liftingu twarzy stosuje się techniki klasyczne i endoskopowe. Te ostatnie wiążą się z minimalnym urazem, możliwością jednoczesnego stosowania na kilku obszarach twarzy oraz krótkim okresem rehabilitacji. Lifting twarzy jest zazwyczaj wykonywany w celu podniesienia dolnych 2/3 twarzy, szyi, dolnej oraz środkowej części twarzy, brwi i czoła, a także powiek. Jeśli wymagana jest interwencja we wszystkich obszarach, jest to lifting obwodowy.

Specjaliści w Leo Beauty Clinic posiadają bezcenne doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje w zakresie chirurgii plastycznej. Każdy gość kliniki może liczyć na szczegółową konsultację oraz profesjonalną pomoc w indywidualnym doborze niezbędnych zabiegów.

Materiał PR firmy Leo Beauty ClinicMateriał PR firmy Leo Beauty Clinic 

Profesjonalizm i innowacyjność docenione – Leo Beauty Clinic po raz drugi w Warszawie

Leo Beauty Clinic to już druga przestrzeń beauty od ukraińskiej marki premium Leo Beauty Club w stolicy Polski. Pierwszy salon kosmetyczny przy Ogrodowej 58 został otwarty w kwietniu i szybko zyskał popularność w Warszawie. Dziś w centrum urody wszyscy mistrzowie mają kalendarze zapełnione zaplanowanymi wizytami, a salon jest otwarty nawet w weekendy.

O niesłabnącej popularności firmy opowiedziała Anna Romach, dyrektorka Leo Beauty Club: „Jesteśmy bardzo wdzięczni mieszkańcom Warszawy za docenienie naszego serwisu i umiejętności naszych specjalistów. Pierwszy salon, który otworzyliśmy w Warszawie 15 kwietnia, zapoczątkował międzynarodowy rozwój marki Leo Beauty Club. A po trzech miesiącach po prostu nie było już miejsca na zapisywanie nowych klientów. Brakuje miejsca i rąk do pracy dla ilości klientów, którzy przychodzą do salonu, a to dlatego, że jakość jest dla nas koniecznością".

Materiał PR firmy Leo Beauty ClinicMateriał PR firmy Leo Beauty Clinic 

Leo Beauty Club kontynuuje podbój Europy. Na polskim rynku figuruje jako ukraińska marka premium gwarantująca najwyższą jakość, kosmetologiczny kunszt, innowacyjne certyfikowane sprzęty oraz profesjonalny poziom obsługi. W czerwcu Leo Beauty Club zdobył pierwsze miejsce w ogólnopolskim rankingu jakości produktów i usług „Znak Jakości" oraz został nagrodzony medalem w kategorii „Liderzy Roku" 2022. Anna Romach zdradza jeden ze składników przepisu na sukces: „Na polskim rynku chcemy pokazać poziom ukraińskiej gościnności i obsługi, do którego przywykli wymagający ukraińscy klienci i my sami".

Nowe miejsce na mapie Warszawy czeka aż je odkryjesz! Leo Beauty Clinic zapewni wam perfekcję, profesjonalizm i wymarzone rezultaty. Wzorowe otwarcie wróży klinice kolejne sukcesy. Warto stać się ich częścią!

Link do profilu Leo Beauty Clinic na Instagramie.