„Dzień Mamy to święto, które zasługuje na celebracje. Dlatego postanowiliśmy zorganizować konkurs dla mam i ich dzieci. Otrzymaliśmy blisko pięćset pięknych historii mówiących o więzi, trosce i bezgranicznej miłości. Wybraliśmy pięć, które najbardziej poruszyły nasze serca" - mówi twórczyni marki Lilou Magdalena Mousson-Lestang, prywatnie mama trzech synów.

Każda z wybranych historii jest bliska filozofii marki, która opiera się na emocjach, szczerości i dzieleniu się radością. Biżuteria Lilou towarzyszy naszym bohaterom w ważnych chwilach ich życia. Dzielenie się osobistymi historiami pokazuje, jak dużym zaufaniem i sympatią fani obdarzają markę.

Projekt Kocham Cię MamoProjekt Kocham Cię Mamo 

To był dzień pełen emocji. Laureaci stanęli przed obiektywem Mateusza Motyczyńskiego - fotografa gwiazd i dyrektora generalnego marki Lilou. Poznajcie ich:

Ewa z córką Martyną

To historia pełna nadziei i wsparcia ze szczęśliwym zakończeniem. Martyna w wieku 14 lat zachorowała na nowotwór. Jej mama stanęła do walki o zdrowie córki. Operacja, okres leczenia i długa rehabilitacja pozwoliły im na zbudowanie bardzo wyjątkowej relacji. Dzisiaj Martyna jest zdrowa i studiuje medycynę, a jak sama mówi, mama jest dla niej „wielką motywacją i największą przyjaciółką."

Jolanta z córką Dominiką

„Jest tyle powodów, dla których kocham moją mamę, że mogłabym je wypisywać kilka dni" - takimi słowami Dominika zaczyna swoją opowieść. Razem z siostrą i tatą są zawodowymi żołnierzami. Jest to nie lada wyzwanie, ponieważ na mamie opiera się cały ciężar opieki, prowadzenia domu oraz ciągłej troski o bezpieczeństwo swoich bliskich. Mimo wszelkich trudności oraz ostatnio zdrowotnych problemów, Jolanta nie przestaje się uśmiechać.

Jolanta z córką DominikąJolanta z córką Dominiką 

Barbara z córką Arletą

Ponad miesiąc temu obie przeszły poważną operację. Córka potrzebowała przeszczepu nerki. „Mama dosłownie oddała mi część siebie i będę pielęgnować tę część najlepiej jak potrafię!" - tak o poświęceniu mamy mówi Arleta. Od teraz są sobie jeszcze bliższe. Ta niezwykła więź uratowała Arlecie życie.

Barbara z córką ArletąBarbara z córką Arletą 

Elżbieta z synem Danielem

„Moją mamę kocham za to, że jest dla mnie zawsze wsparciem i o wszystkim możemy porozmawiać…" Kiedy 4 lata temu Elżbieta zachorowała na raka piersi Daniel zdał sobie sprawę, że może ją stracić. Teraz to on był jej potrzebny a ich relacja stała się jeszcze silniejsza. Jego mama wyzdrowiała i teraz pomaga innym kobietom w walce z chorobą.

Elżbieta z synem DanielemElżbieta z synem Danielem 

Beata z synem Piotrem

Mówi o swojej mamie, że to prawdziwy skarb. „Jestem wdzięczny i kocham swoją mamę za to, że pomimo wszelkich przeciwności, zawsze kieruje się ona głosem serca…" - podkreśla Piotr. Ich relacja oparta jest na szczerości i trosce. Dzięki mamie mógł realizować swoje kreatywne pomysły, poznał fantastycznych ludzi i zyskał dużo pewności siebie.

Beata z synem PiotremBeata z synem Piotrem 

Zdjęcia wykonane podczas sesji zdjęciowej są symbolem miłości łączącej mamę z dzieckiem. Powstało wiele materiałów, które można zobaczyć na mediach społecznościowych @bemylilou. Każda z mam otrzymała naszyjnik z sercem i osobistym grawerunkiem „Kocham Cię Mamo".

Zdjęcia od 23 do 26 maja będzie można zobaczyć we flagowym butiku Lilou przy ulicy Mokotowskiej 63 w Warszawie.

Stylizacja: Anna Poniewierska
Stylizacja fryzur: Ala Dębowska
Make-up: Justyna Prus