Nic tak nie udowodni drugiej osobie, że myślisz o niej ciepło, niż piękna, ponadczasowa biżuteria. Złota lub srebrna, symbolizująca całe spektrum aspektów prawdziwej miłości, od stałości uczuć po wierność.

embed

Materiał prasowy

Najsilniejsze ogniwo

Plecione ogniwa łańcuchów od wieków symbolizują miłość i oddanie dwóch osób. W kolekcji Twist & Connect projektanci marki TOUS znaleźli nietuzinkowe interpretacje tego nieodłącznego elementu biżuterii – zamiast służyć jedynie za łańcuszek, ogniwa grają w kolekcji pierwsze skrzypce. Obłe, płynne formy pierścionków, naszyjników i kolczyków stają się zaskakującą ogniskową nowej kolekcji. Biżuteria z linii Twist & Connect sprawdzą się na prezent dla każdej zwolenniczki nieszablonowych rozwiązań w designie. Supełki, wiązania, plecionki i połączone ogniwa już od wielu sezonów należą do najsilniejszych trendów w modzie, wnętrzach i designie. Biżuteria odwołująca się do tych kształtów jest ponadczasowa – tak jak i wydźwięk samego symbolu dwóch splecionych sznurków.

embed

Materiał prasowy

Wszyscy mówią „Kocham Cię"

Niektórym wyznania, zwłaszcza te miłosne, nie przychodzą łatwo. Za sprawą kolekcji biżuterii TOUS Crossword to, co trudno wypowiedzieć na głos można po prostu przeliterować! Złote bransoletki, naszyjniki, łańcuszki, wisiorki i asymetryczne kolczyki z kolekcji posiadają nietuzinkowo wpisaną w ogniwa łańcuszków frazę „miłość" po angielsku, niemiecku, francusku i włosku. Bo prawdziwej miłości nie zatrzyma żadna bariera, także ta językowa. Marka TOUS zachęca do noszenia swoich uczuć z dumą. Biżuteria z kolekcji Crossword bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim romantyczkom, głęboko wierzącym w siłę miłości.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Obie nowe kolekcje TOUS to doskonały wybór na święto zakochanych. Oczywiście, walentynkowa miłość nie jest zarezerwowana wyłącznie dla partnerów– każdego roku, 14 luty to doskonała okazja, żeby wręczyć czuły upominek przyjaciółce, siostrze bądź swojemu dziecku. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprawić sobie Walentynki pod znakiem self love i podarować prezent sobie. Każdy, nawet najmniejszy symbol miłości znajdzie swoje odzwierciedlenie w biżuterii TOUS. Po prostu poświęć ten dzień na okazanie komuś nieco czułości. Na pewno wróci do Ciebie ze zdwojoną mocą.

embed

Materiał prasowy

Informacje o firmie TOUS

Jako marka o stuletniej tradycji, istniejąca w branży jubilerskiej od 1920 roku, TOUS jest obecny w 45 krajach z ponad 700 sklepami. TOUS kieruje swoją kulturą korporacyjną poprzez ponad 4000 specjalistów, a opiera się ona na jego dziedzictwie, zaangażowaniu i kreatywności. Firma TOUS została uznana za Certyfikowanego członka przez Responsible Jewellery Council (RJC), organizację, która ustanawia standardy etycznych i odpowiedzialnych praktyk biznesowych w zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz przemyśle jubilerskim i zegarmistrzowskim, po pomyślnym przejściu audytu, który docenił zaangażowanie firmy TOUS w zrównoważony rozwój we wszystkich obszarach.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Misją TOUS, której sprzedaż wyniosła 318 milionów euro w 2020 roku, jest bycie interesującą i lubianą marką, która dzięki biżuterii i dodatkom towarzyszy klientom w ważnych chwilach. TOUS pragnie stać się najchętniej kupowaną oferującą luksusową biżuterię w przystępnych cenach, gwarantującą wysoką jakość usług i produktów swoich klientom, współpracownikom i całemu społeczeństwu.

Materiał prasowyMateriał prasowy