Procter & Gamble zaprasza na wirtualną platformę LifeLab na targach CES. Firma zaprezentuje innowacje zainspirowane przez konsumentów, które ułatwiają codzienne czynności, od golenia po pranie ubrań, budując jednocześnie bardziej zrównoważoną przyszłość z kultowymi markami takimi jak Gillette, Oral-B, Crest i Tide. Wystawę można odwiedzać po konferencji prasowej zaplanowanej na godzinę 17:01 czasu europejskiego na stronie PGLifeLab.com.

Przed rozpoczęciem targów firma ogłosiła zmianę swojej obecności z fizycznej na wirtualną. Wystawa P&G LifeLab odbędzie się w całości online na stronie PGLifeLab.com. Dostęp otwarty jest dla wszystkich zwiedzających, również dla tych, którzy nie zarejestrowali się wcześniej na CES 2022. Do dyspozycji uczestników są eksperci P&G, którzy podzielą się najnowszymi informacjami dotyczącymi prezentowanych innowacji.

  • GilletteLabs Bugatti Special Edition, czyli efekt spotkania pierwszej na świecie maszynki do golenia z funkcją podgrzewania, z legendą motoryzacji oraz GilletteLabs with Exfoliating Bar, maszynki do golenia z paskiem peelingującym, który oczyszcza skórę z zanieczyszczeń przed przyłożeniem ostrza, zapewniając jednoczesną pielęgnację skóry i najwyższą jakość golenia.
  • W dziedzinie higieny jamy ustnej P&G prezentuje  Oral-B Series 4 i  Series 5 – inteligentne szczoteczki do zębów, które pozwalają jeszcze lepiej zadbać zdrowie jamy ustnej. Ponadto marka zapowiada Oral-B iO 10, kolejną przełomową odsłonę tej innowacyjnej serii szczoteczek.
  • Tide zmniejsza negatywny wpływ prania na środowisko. Tide to pierwszy produkt do prania w przestrzeni kosmicznej, z którego jeszcze w tym roku skorzystają astronauci na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.
  • Produkty z kategorii Beauty P&G powracają na CES po raz pierwszy od 2019 roku,  prezentując w BeautySPHERE cele oraz osiągnięcia w ramach programu Responsible Beauty, będącego platformą działania produktów z obszaru pielęgnacji urody, na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Na zwiedzających wystawę LifeLab czekają także interaktywne gry, w trakcie których uczestnicy będą mogli ocalić Toothopolis przed czyhającymi na miasto potworami Crest Cavity Creeps czy zjechać na snowboardzie sunącym gładko niczym opatentowane przez GilletteLabs podgrzewane ostrze z systemem FlexDisc™.

W P&G nieustannie dążymy do tworzenia innowacji, które poprawią życie konsumentów na całym świecie – komentuje Marc Pritchard, Chief Brand Officer P&G. Cieszymy się z naszej wirtualnej obecności na CES 2022. Jest to dla nas możliwość zaprezentowania nowych produktów i usług, które powstały dzięki inspiracji konsumentów, jak również innowacji, które odpowiadają na aktualne wyzwania, takie jak zrównoważony rozwój.

P&G na CES 2022

Wirtualną wystawę P&G LifeLab i dodatkowe informacje na temat paneli P&G odbywających się przez cały tydzień można znaleźć na stronie www.PGLifeLab.com