Nie tylko mniejsza aktywność lub zła dieta powodują, że coraz więcej z nas ma problem z pozbyciem się zbędnie zgromadzonego tłuszczyku np. na brzuchu, udach, kolanach czy pod pośladkami. Dlaczego tak się dzieje?

Dzieję się tak, ponieważ za gromadzenie się go akurat tam odpowiadają procesy na stałe funkcjonujące w naszych organizmach - wyjaśnia dr Strzałkowski i dodaje, że czas covid19 i jego kolejnych mutacji pozbył nas wielu możliwości, które stanowiły nasze codzienne rytuały. Jeśli nasze dzieci nie chodzą do szkoły to czasem nie mamy przecież możliwości wyrwać się na poranne bieganie. Nie o to jednak chodzi. Pragnę wyjaśnić, iż większość moich pacjentek i pacjentów to osoby utrzymujące odpowiednią dietę i uprawiający aktywność sportową. Nasze organizmy posiadają niestety miejsca, w których z reguły po prostu nie jesteśmy w stanie pozbyć się zgromadzonego tłuszczu zmianą diety lub regularnymi ćwiczeniami.

No właśnie. Jak temu zaradzić?

Target BodyTarget Body 

Nasze autorskie terapie takie jak Target Body czy Deep Body Relief zostały wdrożone po to by w jak najmniejszej ilości wizyt w klinice osiągnąć korzystając z efektu synergii jeszcze lepsze rezultaty. Posiadając dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych bez problemu i w szybkim czasie radzimy sobie z niepożądanym kształtem wybranych partii ciała. Nie jesteśmy natomiast antidotum dla zrównoważonej diety lub lekarzami, którzy wysmuklają sylwetkę o kilka rozmiarów, nawet jeśli technologia nam na to by pozwoliła. Ale jako lekarze spełniamy marzenia, cofamy czas i pozbywamy niechcianych defektów - dodaje dr Strzałkowski.

A co jeżeli chodzi o procesy starzenia się naszej skóry?

Jako lekarz, który miał szansę zdobyć praktykę zawodową na zachodzie Europy byłem, jestem i będę zwolennikiem wykorzystywania naturalnych sił, jakie drzemią w naszych organizmach. Dlatego większość moich autorskich terapii wykorzystuje technologię oraz dostępne preparaty jedynie jako pośredni etap, który uaktywnia nasz organizm do samodzielnej poprawy kondycji skóry. Zima to czas, który powinniśmy wykorzystać na serię zabiegów laserowych. Zabiegi łączone przynoszą tutaj najlepsze efekty. Mam tu na myśli chociażby Hi-Tech Collagen Therapy, ponieważ to aż 4 zabiegi wykonywane w gabinecie w trakcie jednej wizyty. Skóra stymulowana jest w trakcie tej jednej wizyty aż na 7 różnych sposobów co przynosi efekt rewitalizacji, poprawy napięcia, rozświetlenia i wygładzenia skóry, który jest widoczny praktycznie zaraz po zabiegu. Na pełen efekt trzeba jednak poczekać minimum miesiąc (do 6 miesięcy) – tyle bowiem trwa pełna przebudowa kolagenu, wspomagana dodatkowo pielęgnacją i suplementacją.

Klinika Strzałkowski, Hi-Tech Collagen TherapyKlinika Strzałkowski, Hi-Tech Collagen Therapy 

Warto zadbać o kondycję skóry patrząc na procesy zachodzące w naszych organizmach długofalowo. Ważne, że medycyna estetyczna daje nam bardzo szerokie spektrum możliwości, którym nie są tylko wypełniacze czy botulina. Dla mnie priorytetem jest także każdorazowo wydobywanie indywidualnego piękna każdej i każdego z moich pacjentów. Dlatego cieszę się, że moją praktykę mogę prowadzić w okresie, w którym posiadam narzędzia umożliwiające mi osiąganie właśnie tak wyznaczonych rezultatów.
www.klinikastrzalkowski.pl