Dzięki tym działaniom dr Cyrańska realizuje wizję holistycznej opieki nad pacjentami rozwijaną od lat w ramach działalności Viva-Derm, gdzie zaprasza do współpracy lekarzy o różnych specjalizacjach.

Dr Walkiewicz - CyrańskaDr Walkiewicz - Cyrańska 

Dziś myślenie o jakości i długości życia konsoliduje lekarzy różnych specjalizacji stanowiących zespół Viva-Derm. To mistrzowie sztuki medycznej. Dermatolodzy, kosmetolodzy, a także endokrynolodzy, ginekolodzy i urolodzy dbają o to by cały organizm pacjenta utrzymać jak najdłużej w młodości i sprawności. Celem kliniki jest przywrócenie i utrzymanie równowagi pomiędzy oczekiwaniami psychiki, a możliwościami naszego ciała. Specjaliści Viva-Derm nieustannie się dokształcają i poszerzają wiedzę, będąc jednocześnie na bieżąco z trendami i nowościami w medycynie. „Do naszej oferty wybieramy tylko te zabiegi, które są bezpieczne i skuteczne. Bazując na wieloletnim doświadczeniu jesteśmy w stanie skomponować indywidualną, dającą możliwie najlepsze efekty, terapię slow age" - mówi dr Barbara Walkiewicz – Cyrańska.

Otwarcie galerii sztuki Viva - Derm. Wystawa obrazów Barbary SzubińskiejOtwarcie galerii sztuki Viva - Derm. Wystawa obrazów Barbary Szubińskiej 

W całościowe i spójne podejście do pacjentów wpisuje się też inspiracja sztuką. W nowej siedzibie działa Galeria Viva-Derm, która zainicjowała swoją działalność wystawą Barbary Szubińskiej podczas dni otwartych, które odbyły się 14-16. stycznia b.r.

Aga Zarian, Mirosław NiewiadomskiAga Zarian, Mirosław Niewiadomski 

Otwarcie nowej kliniki uświetniły m.in. występy Agi Zarian oraz tenora, Mirosława Niewiadomskiego. Partnerami dni otwartych byli: Sinclair Pharma, Croma Pharma, Mesoestetic, Aesthetic Concept, Medilage.

Dr Walkiewicz - Cyrańska, Sinclair Pharma Sylwia Kulesza - Kowalska; Aesthetic Concept Renata Frączek; CromaPharmaTatianaKuligowska, Dr Walkiewicz - Cyrańska, KatarzynaPotocka, Jadwiga Tomasik; Sinclair Pharma Agata Maj, Dr Walkiewicz - CyrańskaDr Walkiewicz - Cyrańska, Sinclair Pharma Sylwia Kulesza - Kowalska; Aesthetic Concept Renata Frączek; CromaPharmaTatianaKuligowska, Dr Walkiewicz - Cyrańska, KatarzynaPotocka, Jadwiga Tomasik; Sinclair Pharma Agata Maj, Dr Walkiewicz - Cyrańska 

W nowej lokalizacji miejsce dla swoich szkoleń znajdzie także Off Label - akademia edukacji medycznej dla lekarzy.

Viva - DermViva - Derm 

Klinika Viva-Derm istnieje od ponad 25 -ciu lat. Jej założycielką i właścicielką jest dr Barbara Walkiewicz – Cyrańska, która stworzyła to miejsce z potrzeby piękna i przekonania, że medycyna jest sztuką. Dr Cyrańska bardzo świadomie wybrała studia medyczne i specjalizację z dermatologii. Całą swoją karierę lekarską poświęciła rozwojowi medycyny estetycznej w Polsce i poza granicami naszego kraju.

Ewa Kozak - Mesoestetic, dr Walkiewicz-CyrańskaEwa Kozak - Mesoestetic, dr Walkiewicz-Cyrańska 

Akademia Off Label stawia sobie za cel renesans w estetyce lekarskiej: całościowe i wszechstronne podejście do potrzeb pacjenta oraz dostarczanie wiedzy o najwyższej jakości i użyteczności.

Off Label Experts to pasjonaci, chcący dzielić się swoimi doświadczeniami, wiedzą i umiejętnościami, którzy - zainspirowani wizjonerstwem, pracą i sztuką Leonarda da Vinci - patrzą na człowieka jak na dzieło doskonałe.

Dr Walkiewicz - CyrańskaDr Walkiewicz - Cyrańska 

Eksperci Off Label to wybrane grono doświadczonych lekarzy, cieszących się autorytetem w kraju i na świecie, którzy nie tylko śledzą najnowsze osiągnięcia medycyny lecz przy tym czuwają nad ich weryfikacją i wdrożeniem w praktykę. Osiągnięcie najwyższego poziomu sztuki lekarskiej wymaga ciągłego kształcenia się i wymiany wiedzy. Dlatego Off Label regularnie organizuje konferencje, kongresy bądź szkolenia. Zapraszamy do zapoznania się z opisami i harmonogramem planowanych wydarzeń.