Rok 2022 dla wielu oznacza nowe postanowienia, wyzwania i plany, a biorąc pod uwagę wydarzenia ostatnich lat, również zmiany. Pandemiczna rzeczywistość znacząco uwydatniła w ludziach potrzebę nowych doświadczeń i realizacji odłożonych w czasie marzeń. Mamy apetyt na więcej. Więcej miłości, więcej sportu, więcej przyjemności lub po prostu więcej spokoju. Bez względu na to, czym się kierujemy i jakie są nasze potrzeby, nowy rok może okazać się idealnym momentem na realizację swoich celów. Skok ze spadochronem? Długo odwlekana podróż? Maraton? A może coś znacznie bardziej szalonego? Zadajmy sobie pytanie – kiedy, jeśli nie teraz?

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Wszystkie te pragnienia nie umknęły uwadze marki Maczfit, która w obliczu pandemicznego przesilenia zachęca swoich odbiorców do zaspokajania swoich pragnień. Nowe hasło lidera cateringu dietetycznego w Europie – Głodni Życia, choć przewrotne do oferowanego produktu, nawiązuje do zaspakajania głodu wyzwań, równowagi, spokoju, zdrowia, wyboru, a tym samym do bycia odważnym oraz czerpania radości z życia. I wcale nie chodzi tutaj o realizację „wygórowanych oczekiwań", lecz tych zgodnych z naszymi wewnętrznymi potrzebami i marzeniami. Dawno rozważane morsowanie, udział w triathlonie czy po prostu upragniony wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku mogą bowiem przynieść mnóstwo radości i satysfakcji. Możesz wszystko. Tak po prostu.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Marka wpisuje się w oczekiwania swoich klientów. Pozwala im realizować pasje i daje przestrzeń na to, co jest dla nich naprawdę ważne. Dzięki elastycznej ofercie, klienci sami decydują, co pojawi się na ich talerzu, mogą domawiać dania, dodatki lub usuwać wybrane posiłki. Maczfit udowadnia, że catering dietetyczny dostosowuje się do stylu życia i pozwala zaoszczędzić czas, który można wykorzystać na realizowanie swoich pasji! Marka oferuje pełnowartościowe i zbilansowane posiłki o restauracyjnej jakości i smaku, które pomagają dbać o zdrowie i wspierają lepsze samopoczucie. W zależności od indywidualnych potrzeb i pragnień, marka pokazuje, że Maczfit to odpowiedź na każdy głód życia.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Maczfit to nie tylko gotowa dieta pudełkowa. To już lifestyle, pewien stan umysłu, a nie jedynie sięganie po gotowe rozwiązanie w celu zaspokojenia głodu. Możliwość wyboru ulubionych dań, restauracyjny smak, najwyższa jakość i precyzyjnie wyliczone makroskładniki, czyli smaki z kuchni całego świata przygotowywane przez wykwalifikowanych kucharzy i dietetyków – wszystko to sprawia, że Maczfit jest propozycją dla ludzi głodnych życia.

Więcej o działaniach marki i wyjątkowej promocji, którą firma oferuje właśnie swoim klientom, znajduje się na stronie www.maczfit.pl/ oraz  blogu Maczfit www.maczfit.pl/blog/.