Tuż przed tegorocznym, 30. Finałem WOŚP, w perfumerii internetowej Sephora debiutuje nowy zapach - Pol’and’Rock PEACE. To trzecie perfumy skomponowane dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kupując je, każdy może wesprzeć działania statutowe Fundacji WOŚP założonej w 1993 roku przez Jerzego Owsiaka. Sephora przekaże cały zysk ze sprzedaży zapachu na rzecz Fundacji.

embed

MUSIC – LOVE – PEACE

W czerwcu 2020 Sephora w Polsce rozpoczęła współpracę z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, wprowadzając do perfumerii stacjonarnych oraz perfumerii internetowej, pierwszy z trio limitowanych zapachów: Music. W 2021 roku klienci Sephora mogli kupić drugą propozycję – LOVE, która pojawiła się na sepora.pl tuż przed ubiegłorocznym finałem. Sephora kontynuuje swoją współpracę i wsparcie działań statutowych WOŚP – w perfumerii internetowej zadebiutował właśnie trzeci, wyjątkowy i „zaangażowany" zapach – PEACE.

- Idea niesienia pomocy, ale też wsparcia szeroko rozumianej tolerancji, wpisana jest w nasze DNA. Zarówno globalnie, jak i lokalnie w Polsce, od lat angażujemy się wraz z naszymi klientami w akcje i działania wspierające te wartości. Jestem dumna z tego, że już po raz trzeci możemy wesprzeć działania statutowe Fundacji WOŚP oferując naszym klientom trzeci zapach z kolekcji Pol’and’Rock – PEACE. Gorąco zachęcam wszystkich do jego zakupu – mówi Katarzyna Bielecka, General Manager Sephora Poland and Czech Republic.

PEACE: ZAPACH HARMONII RADOŚCI ŻYCIA I TOLERANCJI

- Opowieść o Najpiękniejszym Festiwalu Świata stała się inspiracją dla stworzenia trzech wyjątkowych zapachów. Są kwintesencją filozofii istniejącego już od niemal 3 dekad Festiwalu na którym spotykają się wszyscy ci, którzy pełni wzajemnego szacunku chcą spędzić ze sobą kilka dni tworząc niezwykłe społeczeństwo szanujące się nawzajem. Te 3 zapachy przesiąknięte muzyką, miłością, pokojem zawierają wszystko to, co dla nas twórców Festiwalu, jest jego istotą – mówi Jerzy Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Pol’and’Rock PEACE to propozycja zapachu unisex. Jego składniki zostały dobrane m.in. z myślą o ich aromaterapeutycznym działaniu. Kompozycja PEACE już w otwarciu zaskakuje nas ciepłym akordem drewna spowitym smużkami wonnego dymu. Odświeżają je terpentynowe nuty żywicy elemi i soczyste czerwone owoce. Harmonia drzew i żywic panuje również w sercu zapachu, gdzie świeże, niemal cytrusowe kadzidło stapia się ze świetlistym, lekko pudrowym amyrisem. Towarzyszą im zmysłowy słodko-gorzki kwiat pomarańczy i przepełnione życiową energią przyprawy. Kadzidlano-drzewno-ambrowa baza zbudowana została z uzupełniających się par składników miękkich w odbiorze, jak benzoes, sandałowiec i ambra oraz tych bardziej wyrazistych, jak mirra, cedr i paczula.

Trio limitowanych zapachów Pol’and’Rock - PEACE, MUSIC oraz LOVE dostępne jest w perfumerii internetowej Sephora.pl.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Zapachy MUSIC oraz LOVE dostępne są również w 10 topowych stacjonarnych perfumeriach Sephora:
Warszawa – Westfiled Arkadia, Galeria Mokotów, Atrium Promenada, Złote Tarasy, Janki – CH Janki, Łódź – CH Manufaktura, Katowice – CH Silesia, Kraków – Galeria Krakowska, Częstochowa – Galeria Jurajska, Poznań – CH Posnania.
Cena: 290 zł / 50 ml