Jego ciemny odpowiednik, który miał swoją premierę jesienią 2021 roku, był pierwszym zegarkiem Certiny, którego projekt został wybrany przez wielbicieli marki w głosowaniu online. DS PH200M 39MM podbija serca również dzięki nowym, jasnym odcieniom – będzie idealnym prezentem na 14 lutego, jak również niezawodnym towarzyszem każdego innego dnia roku.

embed

Materiał prasowy

Nowa odsłona ulubieńca publiczności

Dzięki klasycznemu wyglądowi retro model DS PH200M wywołał poruszenie już w momencie wprowadzenia na rynek. Premierowy model otrzymał w 2021 roku nową funkcjonalność: DS PH200M 39MM imponuje mniejszą średnicą koperty. Jasne, świeże kolory dodają teraz najnowszej wersji prawdziwego blasku. Koperta ze stali szlachetnej jest ozdobiona obracającym się w jednym kierunku, białym, ceramicznym pierścieniem o średnicy 39 mm.

embed

Materiał prasowy

Różowo-złota skala delikatnie odznacza się na gładkiej powierzchni. Biała tarcza z masy perłowej jest wysadzana jedenastoma błyszczącymi diamentami, które – harmonizując z datownikiem na godzinie trzeciej i wskazówkami pokrytymi powłoką Super-LumiNova® – są otoczone ramką w kolorze różowego złota. Dopełnieniem designu jest beżowo-biały pasek tekstylny wykonany z #tide ocean material®. Materiał ten stanowi połączenie estetycznego wyglądu i działania na rzecz ekologii: Jest uzyskiwany rewolucyjną metodą przetwarzania odpadów z tworzyw sztucznych wyławianych z mórz i oceanów.

Nowoczesna mechanika i podwójne bezpieczeństwo

Delikatny wygląd zegarka nie powinien nikogo zmylić: DS PH200M 39MM ma dosłownie wszystko. Tradycyjne solidne wykonanie, do którego Certina przywiązuje dużą wagę we wszystkich modelach sprawia, że zegarek sprawdzi się w każdych warunkach i w każdym miejscu. Zapewnia to również zakręcana koronka i wodoszczelność do 20 barów (200 m), jak również dobrze znany system podwójnego zabezpieczenia (Double Security).

embed

Materiał prasowy

W sercu zegarka bije nowoczesny, gwarantujący 80-godzinną rezerwę chodu mechanizm Powermatic 80, który można podziwiać przez dekiel z szafirowego szła. Innowacyjna sprężyna włosowa Nivachron™ powoduje, że występujące w życiu codziennym pola magnetyczne nie mają wpływu na dokładność zegarka.

embed

Materiał prasowy

Nowy DS PH200M 39MM o beżowo-białym designie będzie dostępny w sklepach oficjalnych przedstawicieli firmy Certina od lutego 2022 r., rekomendowana cena detaliczna 4040 zł.