To unikalna w skali światowej terapia otyłości zatwierdzona przez FDA do stosowania w obwodach całego ciała u pacjentów z BMI sięgającym poziomu nawet 40! Dzięki zabiegowi Emerald™ możesz bezpiecznie i skutecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej!

Stawiaj na bezpieczeństwo i skuteczność terapii!

Technologii wyszczuplania jest mnóstwo. Na światowych rynkach istnieje wiele procedur, domowych lub gabinetowych, które często nie są dokładnie sprawdzone i nie przynoszą obiecanych rezultatów. Dlatego ważne jest, aby stosować te terapie, które posiadają najwyższy stopień bezpieczeństwa i skuteczności. Warto wybierać świadomie i bliżej poznać terapię, nie tylko dla własnego wyglądu, ale przede wszystkim zdrowia. Co wybrać? Emerald™ to jedyne urządzenie dopuszczone przez FDA do całkowitej redukcji obwodu ciała u osób z BMI do 40. Dlaczego ten certyfikat jest tak istotny?

embed

dr Magdalena Potembska-Eberhardt

Zatwierdzenie przez FDA jest tak ważne, ponieważ potwierdza wiarygodność technologii wprowadzanej na rynek. Dodatkowo, urządzenie to ma bardzo dobre badania kliniczne, które świadczą o jego prawdziwej skuteczności. Dla mnie miało to kluczowe znaczenie, przy wyborze technologii do mojej kliniki – te badania są naprawdę solidnewyjaśnia dr Magdalena Potembska-Eberhardt z Kliniki Femmed.

Dlaczego laser Emerald™ jest wyjątkowy?

Terapia zielonym światłem Emerald™ jest przeznaczona do redukcji tkanki tłuszczowej z trudnych obszarów ciała. Pacjenci „gubią" w obwodach nawet 12-15 cm! – Nie ma powikłań po zabiegu, przeciwwskazań jest bardzo mało, natomiast pozytywnych efektów jest wiele. Jest to zabieg przeznaczony dla osób, które nie chcą lub obawiają się np. liposukcji, a pragną osiągnąć naprawdę widoczne efekty redukcji tkanki tłuszczowej. Zabieg bezdotykowy i bezbolesny, nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji. To duże ułatwienie, bo nie wyłącza pacjentów z codziennego funkcjonowania oraz nie jest uciążliwy – wystarczy zgłaszać się regularnie na zabiegi do klinikimówi dr Magdalena Potembska-Eberhardt.

Bezinwazyjnie i bez wyrzeczeń

Emerald™ wykorzystuje własne zdolności organizmu do funkcjonowania na wyższym poziomie poprzez zwiększoną aktywność komórkową. Terapia laserem umożliwia organizmowi naprawę, odmłodzenie i odnowę. Jest bezbolesna i bezdotykowa.

embed

dr Artur Markowski

To, co jest tak imponujące w laserze Emerald™, to to, że widzimy miejscowe zmniejszenie obwodu bez konieczności dokonywania przez pacjentów poważnych zmian w diecie lub wysiłku fizycznym. Pacjenci uwielbiają redukcję centymetrów bez bólu, blizn i rekonwalescencji! Są podekscytowani, pewni siebie i szczęśliwi, a szczęśliwy pacjent oznacza szczęśliwego lekarzadodaje dr Artur Markowski z HOLIS-MED Centrum Terapii Chorób Cywilizacyjnych w Toruniu. HOLIS-MED to Ośrodek Referencyjny Erchonia Polska.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Jakie efekty daje zielone światło?

Terapia Emerald™ to niezwykle skuteczna i bezdotykowa procedura, podczas której nie dochodzi do redystrybucji tłuszczu – efekt wyszczuplenia i redukcji tłuszczu jest widoczny w obwodach ciała. Zabieg doskonale sprawdzi się w celu wyszczuplenia m.in. okolic brzucha, pleców, boczków, ramion, ud oraz podbródka. – To, co unikatowe to fakt, że zabieg ten pomaga pacjentom z otyłością, kiedy nadmiar tkanki tłuszczowej jest naprawdę widoczny. Tymczasem Emerald™ jest najszybszym i najbezpieczniejszym sposobem pozwalającym zredukować tłuszcz. W efekcie widzimy wymodelowanie sylwetki, redukcję cellulitu i to co się z tym wiąże zadowolenie pacjenta, który w końcu realnie dostrzega pozytywne zmiany w swoim cieledodaje dr Potembska-Eberhardt

Od niedawna EMERALD LASER™ jest dostępny także w Warszawie w Klinice Femmed – pierwszym w Polsce Center of Excellence for Erchonia.  Dlatego też na początku października br. właśnie w Femmed odbyła się konferencja prasowa podczas której zgromadzeni goście mieli okazję poznać bliżej technologię i możliwości, jakie niesie za sobą zielone światło! 

Materiał prasowy

Od lewej: dr Robert Sullivan – Clinical Consultant, Medical Education Erchonia; dr Magdalena Potembska-Eberhardt, dr n. med. Andrzej Eberhardt – Klinika Femmed; Simon Ramshaw – Managing Director Erchonia; Jowita Bernaś – Prezes Vitaco sp. z o.o.