Inspiracją dla tej kampanii były przestrzenne kartki świąteczne sprzed lat, które po otwarciu zachwycały bajecznymi, wielowymiarowymi obrazami i przenosiły nas do bajkowego świata niczym z malarskiej akwareli. Do pracy nad kampanią zaproszono znakomitego artystę - Igora Kubika, artystę wizualnego i projektanta, absolwenta Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Zdobywcę prestiżowych nagród projektowych w ramach Polish Graphic Design Awards w 2018 i 2020 roku oraz Klubu Twórców Reklamy KTR w 2019 r. Przepiękne, ręcznie malowane ilustracje kartek oraz innych elementów związanych z kampanią powstawały przez kilka tygodni. Na podstawie prac stworzonych przez Igora powstała imponująca scenografia, dzięki której możliwe było zrealizowanie filmu i zdjęć w bajkowym świecie. Każdy z jej elementów jest tłem kampanii i nadaje jej klimat beztroski, radości oraz tworzy zaczerpnięty z fantazji i bajek świat. W tę niezwykłą, bajkową podróż zapraszają trzy wyjątkowe bohaterki kampanii - Małgorzata Socha, Anna Lewandowska i Julia Wieniawa.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Święta uwielbiamy za niepowtarzalny nastrój, migotliwe światła lampek, dekoracje, obecność bliskich i tradycję obdarowywania prezentami. Każda bohaterka kampanii dzięki artystycznej miniaturze zabiera nas do bajkowego, świątecznego świata. Małgosia przenosi się w pełne świątecznego nastroju miejskie pejzaże, z rozświetlonymi witrynami sklepowymi, z lodowiskiem na głównym placu, na którym pośród roześmianego tłumu trwają zaręczyny. W tej scenerii nie zabrakło samochodu wypełnionego prezentami i oczywiście spotkanego przez Małgosię Świętego Mikołaja, który wręcza jej prezent. Ania pojawia się w ciepłych wnętrzach domowego zacisza, wypełnionych udekorowaną choinką i prezentami, a Julia w spowitych bielą górskich krajobrazach w blasku rozgwieżdżonego, nocnego nieba, z migoczącymi światłami w oknach oddalonej, malowniczej chatki. W tym zaczarowanym świecie, śnieg w dłoniach Julii zmienia się w skrzący się diamentami pierścionek. Klimatyczne zdjęcia oraz filmy, będące dziełem Marcina Tyszki to prawdziwie bajkowa sceneria, na tle której zaprezentowano biżuterię z kolekcji Apart, należącej do najchętniej wybieranych świątecznych upominków od lat.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Wśród premierowych wzorów nie mogło zabraknąć diamentów, które są wizytówką marki. Uwagę przykuwają szczególnie dwie nowe kolekcje, czyli Perfect Illusion oraz Vintage. Wzory z nich pochodzące olśniewają nie tylko szlachetnymi refleksami, ale także kunsztem form. Nowością jest także specjalna diamentowa linia premium, czyli ekskluzywne złote pierścionki z diamentami o różnych szlifach, w których centralny diament ma masę minimum 1 karata. W świątecznej ofercie Apart olśniewają także diamenty łączone z takimi kamieniami, jak: szafiry, tanzanity, szmaragdy, topazy czy ametysty i cytryny. Charakterystyczną delikatnością zachwycają także białe perły w wielu odsłonach. Apart to także idealna biżuteria jako prezent dla znawczyń mody, dla których doskonałym wyborem będą wzory o splocie łańcucha, motywy roślinne oraz kolczyki koła.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

W roli prezentu zawsze doskonale sprawdzą się złote lub srebrne gwiazdki, księżyce, serca oraz biżuteryjne litery jako elementy naszyjników lub bransoletek. Oczywiście nie zabrakło także pełnych uroku detali w świątecznym klimacie, które czarują w formie zawieszek z kolekcji Beads oraz Charms, linii do samodzielnego komponowania dodatków. Warta uwagi jest także poszerzona linia biżuteryjnych wzorów z pozłacanego srebra, które pojawiły się w wielu kolekcjach marki i zaskakują stylistyczną różnorodnością. Bogactwo oferty biżuterii, a także zegarków można bliżej poznać na stronach towarzyszącego kampanii, flagowego wydawnictwa marki „Apart Fashion & Style Magazine".

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Biżuteria prezentowana przez trzy piękne gwiazdy jest kluczowym elementem kampanii Apart, ale nie tylko - towarzyszy nam na co dzień i na tak wyjątkowe okazje jak Święta, w tym również jako zachwycający prezent pod choinkę. Ta podarowana ma szczególne znaczenie, bo tak jak wspomnienia o świątecznych dniach z dzieciństwa, także ona przypomni o wspaniałych chwilach wśród tych, którzy są dla nas tak bardzo ważni.